Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Budapešť 2015 (3. část + videolistování)

Hurá! Tak jsem konečně dokončila mini z Budapeště!

Tohle malé album mne pěkně potrápilo. Když jsme přijeli z Budapeště, věděla jsem že si chci udělat separátní album a dokonce jsem pak i do PL alba nalepila pouze jednu fotku a do týdenního zápisu napsala, že více informací je v ještě neexistujícím albu. Z počátku jsem si myslela, že to musí být formát 6×8 a hezky všechno do kapsiček. Jenže …

.. jenže pak jsem nabrala totální skluz v PL albu a a mini z Budapeště jsem vzdala. Letos v červnu jsem si sepsala seznam minialb, které bych chtěla do konce roku zpracovat a Budapešť bylo jedno z nich a hurá ono se to povedlo!

Už jsem ti na blogu ukázala jak si udělat základ alba i jak jsem dávala dohromady vnitřek (1 a 2) a dneska ti ukážu i ten zbytek včetně videoprohlídky!

Používala jsem víceméně zase kolekci Léto a sem tam i kolekci Jídlo (na konci příspěvku je seznam použitých věcí). kromě klasických stránek jsem přidala i jednu otvírací.

Jelikož mi poslední stránka vycházela blbě (protože jsem si to předem nenaplánovala do plánovače, ehm ehm :D) vložila jsem místo kartičky 17x12cm jednu 3×4 a abych nepřišla o kus místa, slepila jsem dvě kartičky k sobě a mezi ně vložila kousek průhledné folie (na eshopu momentálně vyprodaná, ale dá se sehnat i v papírnictví) a dírky udělala do ni.

Video

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Léto (Design A, 6×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jídlo (Design A, 3×4)
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – texty
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – tvary
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jídlo – Dřevo
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jídlo – Příbory
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Černá
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Bára, inspirace, minialbum, Scrapbooking, Video
Napsat komentář