Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Budapešť 2015 (1. část)

Album pro rok 2018 mám skoro hotové (jupí jupí) a tak jsem si mohla odskočit zase k minialbu. Základ alba jsem ti už ukázala v jednom z předchozích článků – návod najdeš tady.

Jelikož jsme v Budapešti byli v srpnu, zvolila jsem kolekci léto, ke které jsem nedávno dodělala i větší abecedy – vybrala jsem si barevný mix. Tu jsem také použila na desky a pod nápis jsem přidala letopočet pomocí samolepkové abecedy. Zatím jsem desky víc nezdobila.

Album je ve velikosti 17x12cm (použila jsem kartonové desky a ty jsem pak obalila papírem). Měla jsem před sebou dilema – mám vnitřek udělat stejně velký jako desky nebo stejně velký jako kartičky 6×4? Nakonec jsem vybrala velikost stejnou jako desky, teda o pár milimetrů z každé strany menší.

Vybrala jsem si několik papírů o velikosti 12×12 (30×30 cm) a nařezala je na kartičky a nadírkovala. Ačkoliv jsem vybrala velikost větší než 6×4 (15×10 cm) kartičky se mi i tak do alba hodí. Na několika místech jsem použila podkladový papír hodně barevný a na něj nalepila jednoduchou kartičku a na to pak fotky a ozdoby. Kromě barevných papírů jsem použila i obyčejné bílé čtvrtky.

Na popisky jsem použila hlavně samolepkovou abecedu z kolekce Léto a Jídlo. Stránky jsem pak zdobila textovými samolepkami, obrázkovými samolepkami, kartonovými ozdobami a papírovými ozdobami. Použila jsem také štítky ze své zásoby.

Na pomoc jsem si vzala i kartičky o velikosti 3×3. Jednu jsem použila jako podklad pod fotku a druhou jsem ořízla na rozměr fotky. Fotky jsem si očíslovala a na kartičku napsala co na fotce je. Zatím jsem se necítila na interaktivní prvky, ale věřím, že přijdou v dalším článku. 🙂

Ačkoliv jsme v Budapešti byli v podstatě 1 a půl dne, fotek jsme nafotili opravdu hodně. Podařilo se nám přijet na státní svátek a tak se toho ve městě dělo hodně – od marketů po hudební produkci až po úžasný ohňostroj! Nemám album ještě dodělané, ale už teď věřím, že to bude pořádný tlouštík 😀

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Léto (Design A, 6×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jídlo – Dřevo
To chci ♥
Sada knihařských kroužků – Stříbrná (30 mm, 2 ks)
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Černá
To chci ♥
Kartonové desky (17 x 12 cm, 2 ks)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Bára, minialbum, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář