Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Jídlo

Nevím, jak vy, ale já si nejdříve rozprostřu všechen materiál, který chci použít na můj projekt a nelepím, dokud nejsem spokojená. Pro dnešek to bude scrapbooková stránka na téma jídlo.

Jako podkladový papír jsem použila papír z kolekce Rodinatahy. Rozhodla jsem se použít jenom jednu fotku na stránku. Teď když nad tím tak přemýšlím nikdy jsem nepoužila na scrapbookovou stránku více fotek. Budu to muset vyzkoušet. Musím přiznat, že fotka mi přišla mezi tahy taková zapadlá, proto jsem se rozhodla podlepit ji žlutým papírem 3D páskou.

Chtěla jsem použít nápis #dobrota. Původně jsem ho chtěla dát do jednoho z tahů, ale nápis je o dost delší, proto jsem se rozhodla dát fotografii pod bílý papír a tím i krásně vynikl celý černo-bílý nápis. Mé písmo se od poslední zmínky nezlepšilo,  proto jsem využila textové samolepky jako je „mňam, všichni spolu, oběd, dobrou chuť, dnešní dobrota“. Tyto samolepky jsem přilepila k bílému okraji na pravé straně tak, aby byly ve stejné úrovni jako fotografie.

 Jak jsem předtím psala, že jsem nápis dobrota chtěla použít do jednoho z tahů, použila jsem místo toho papírové obdelníky a to šedý, žlutý a zelený.

 

Jediný žlutý jsem schovala pod bílý papír. Každý obdelník jsem rozprostřela jinak, aby nebyly až tak moc úhledně pod sebou. Na šedý obdelník jsem přilepila opět 3D páskou nůž a vidličku. Na žlutý obdelník jsem nalepila chňapku a na zbylý zelený obdelník jsem nalepila kuchařskou čepici s válečkem a metlou.

Do tmavě zelených tahů jsem nalepila žluté papírové hvězdy.

No není ta kolekce Jídlo krásná? Určitě si všichni fotíme jídla, když jdeme do nějaké skvělé restaurace. Teď jenom ty krásné fotografie využít.

Přeji Vám krásný den.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Rodina – Tahy
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – tvary
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – texty
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Monča, Nezařazené, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář