Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // vše kvete a krásně voní

Když jsem tvořila tuto stránku, bylo venku počasí, které to květnové nepřipomínalo ani zdaleka. Proto jsem si jaro a teploučko přivolala alespoň na papíře. Zbylo mi pár fotek z loňského focení v broskvovém sadě, které jsem nepoužila do PL alba, tak jsem se rozhodla, že si z nich vyrobím jednu “30” stránku. K ruce jsem si vzala převážně kolekci jaro a jednu čtvrtku z kolekce léto, výsekovou raznici a šla jsem na věc.

Bílou čtvrtku jsem z každé strany o 1 cm seřízla, aby šel vidět rámeček z růžové čtvrtky. Na některých místech bílé čtvrtky jsem si raznicí vyrazila čtverečky, stejně tak na růžové čtvrtce. Použila jsem i další jednobarevné čtvrtky- fialová a světle růžová, a také čtvrtku Kytky. Z PL kartiček jsem si vyrazila texty. Potom jsem čtverečky různě posouvala po stránce, až jsem byla spokojená.

 

 

Jednotlivé čtverečky jsem různě dozdobila- papírové výseky, samolepky (ty jsem podlepovala papírek a vystřihla), texty, epoxy samolepkami. Ze zbytků papírů jsem si ještě na bigshotu vyřízla různé lístky, abych měla více křoví 🙂

 

Počasí se nám již umoudřilo, tak vám přeji hodně chvil vhodné ke zdokumentování, ale také trošku času na zpracovávání těchto okamžiků do alb, deníků apod. Budu se těšit na vaši inspiraci- pochlubte se nám.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

České epoxy samolepky – sada Kytky
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jaro (Design A, 6×4)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Petra, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář