Kdo jsme?

 

Ahoj! Já jsem Barbora a vítám tě na stránkách internetového obchodu www.lepikaro.cz. Za oponou eshopu už dávno nejsem jen já, ale je to i můj milovaný a velmi podporující přítel Lukáš a také naše šéfová – paní pejsková 😁.

V polovině roku 2014 jsem objevila kouzlo scrapbookingu a především jeho odnoži Project Life®. Rozhodla jsem se ho zkusit pojmout malinko jinak, než jak praví “pravidla” od američanky Becky Higgins. Práce na PL mne neuvěřitelně bavila a tak jsem s PL pokračovala i v roce 2015. Ovšem narazila jsem na jeden obří problém – nedostatek českého materiálu … a to jsem se rozhodla napravit! V tomto internetovém obchodě nalezneš pomůcky převážně pro Project Life, ale také pro scrapbooking a cardmaking. Postupem času přibyly také cestovní deníky, diáře, plánovače a hlavně diářové samolepky! Snažím se vybírat a vyrábět pouze kvalitní zboží. Vše z papíru je s láskou navrženo a vyrobeno v Česku.

Začínala jsem se “značkou” Váš kreativní svět, ale v květnu v roce 2019 jsem eshop přejmenovala na Lepikaro. Více o této změně si můžeš přečíst na blogu.

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️