Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING// štítky

Ahoj,

na začátku tohoto příspěvku byl papír se štítky… Lepikaro jich má hned několik druhů a já se jim vždycky obloukem vyhýbala, protože mě děsilo to vystřihování. A pak to jednoho dne přišlo! Našla jsem ho doma v balíčku s kolekcí Jarní nálada a řekla si, že jdu do něj!

Nejdříve jsem si papír řezačkou nařezala na proužky, aby toho vystřihování nebylo tolik. Pak to chtělo už jen nůžky, klid a trochu trpělivosti. Nakonec to nebylo tak děsný, jak jsem si myslela, a brzy jsem měla štítků pěknou hromádku (nebojte se, nenastříhala jsem je všechny, zas tak moc mě to nebavilo 😀 ). Nejtěžší fází se ukázalo udělání “organizovaného chaosu” – rozumějte poházení štítků po papíře tak, aby to vypadalo dostatečně nepravidelně, ale zároveň, že to má nějaký smysl.

Výsledný layout jsem dozdobila kytičkami z papírových ozdob a samolepek. No a jelikož štítky slouží především pro nápisy a poznámky, napadlo mne doplnit je samolepkami s texty – použila jsem jich hned několik a to z kolekce Rodina, Naše báječné léto…doma a Naše báječné léto…v kempu.

Doufám, že vás tahle inspirace naladila a zkusíte taky ze štítků něco vykouzlit!

Mějte se fajn!

Jana