Publikováno

BULLET JOURNAL // Vánoční layout

Ahoj, vítej u nového článku tady na blogu.

V kalendáři máme prosinec a já ani nevím, jak se to stalo, letošní rok uběhl neuvěřitelně rychle. Popravdě posledních pár měsíců ani moc nestíhám tvořit a plánovat v bujo. Vánoce ale miluju, a tak se snažím zpomalit, takže jsem si na menší tvoření čas našla.

Vytvoříme si spolu jednoduchý týdenní vánočně laděný layout.

Budeš potřebovat:

  • Samolepky
  • Papír na dozdobení, já jsem použila hnědo-zlatý
  • Liner/fix
  • Lepicí roller (lepidlo)

Proces tvorby layoutu

Vždy začínám tak, že si zhruba rozvrhnu co a kde chci mít. Načrtávám tužkou, abych měla možnost se vrátit zpět. Když jsem spoko, beru do ruky fix nebo jinou psací potřebu a začnu obtahovat.

Rozhodla jsem se pro kroužky, které jsem ledabyle obkroužila pomocí lineru hned několikrát. Následoval nadpis, a protože jsem vynechala víkend, vzniklo mi dost volného místa, které jsem nakonec zaplnila textem.


Zlatavý papír  jsem si natrhala a pomocí lepicího rolleru (doporučuju, skvělý pomocník!) přilepila do protějších rohů. Vánoční nádech celému layoutu dodají samolepky Vánoční zázrak z nové kolekce. Jak příhodný název!

Na okraj vytvořených okýnek jsem přilepila vybrané samolepky a pak ještě přidala názvy dnů. A vánoční layout je na světě!

Přeji, ať se Ti dobře plánuje a krásné, pohodové Vánoce. ❤️

Terez

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Dny 2022
To chci ♥
Samolepky – Vánoční zázrak – Tvary a texty
To chci ♥
Samolepky – Dny
To chci ♥
STICK IT! Pernamentní lepící páska v rolleru
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, bullet journal česky, Diář, Diářování, DT Terez, inspirace, plánování, Samolepky