FAQ

Doprava a platba

Kdy bude moje objednávka odeslaná?

Objednávky odesíláme pouze ve středu a to pouze zaplacené do úterý 20:00.

Jak bude vypadat doručování v prosinci?

Poslední předvánoční expedice s garancí doručení do Vánoc proběhne v pondělí 16. 12. 2019.  Poslední expedice pro rok 2019 je naplánovaná na pátek 20. 12. 2019 u těchto balíčku už neručíme za dodání do Vánoc.

Nepřišlo mi potvrzení o zaplacení objednávky.

Potvrzení o zaplacení neodesíláme. Přijde ti pouze potvrzení objednávky a poté potvrzení, že tvá objednávka byla odeslaná.

Co znamená “osobní odběr”?

Objednávky je možné po předchozí domluvě vyzvednout v Nymburce.

Rezervace zboží

Objednané zboží Ti bude rezervováno po dobu 14 dní. Pokud nepřijde platba do 7 dní od objednání, pošlu Ti upomínku o nezaplacení s termínem, do kdy bude tvoje objednávka platná. Po tomto datu objednávku automaticky a bez další výzvy stornujeme.

Kolik zaplatím za poštovné a balné?

Malé objednávky odesílám Českou Poštou jako doporučené psaní (RR) za 75 Kč a velké objednávky a objednávky se scrapbookovými papíry, balíčky kolekcí či plánovači na stůl odesílám jako doporučený balíček (BA) za 130 Kč. Pro tyto balíčky doporučuji spíš Zásilkovnu! Doručení na českou pobočku je za 75 Kč a na slovenskou za 130 Kč.

Objednávky nad 1 000 Kč mají poštovné ZDARMA.

V každé objednávce tě čeká malý dárek.

 

Diáře

Jaký je rozdíl mezi diářem a náplní a jak jsou velké?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Heidi Swapp, Filofax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm).

Potřebuji společně s diářem koupit i onu náplň?

Ne, do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň.

Jaký je rozdíl mezi diáři?

To Do – týden je rozdělen na dvě plánovací stránky. Na jedné plánuješ do řádku pro dané dny a na druhé plánuješ do příslušných seznamů úkolů pro celý týden.
Klasik – plánuješ do sloupečků pod příslušné dny.
Rodinný – týden obsahuje místo pro zapsání seznamu (třeba nákupu), ty si plánuješ na levé stránce do řádků a prázdné boxíky jsou pro členy tvé rodiny! Tento diář se dá použít i jinak. Místo členů rodiny si můžeš dopsat práci, školu, koníček, blog, youtube … prostě cokoliv.
Studentský – týden je rozdělen stejně jako v případě diáře To Do, ale ten studentský obsahuje jiné seznamy úkolů.

Diář, který jsem chtěla, je vyprodaný. Co mám dělat?

Po vyprodání datovaných diářů pro rok 2020 už bude průběžně objednáván dotisk až do konce ledna 2020. Po vyprodání datovaných diářů už budou k dispozici pouze nedatované diáře. Ty budou k zakoupení do konce dubna nebo do vyprodání zásob. Poté se můžeš těšit na nové designy diářů!

Jak probíhá předobjednávka diářů?

Na eshopu máš možnost si diář předobjednat za zvýhodněnou cenu a také budeš mít jistotu, že na tebe vyjde. Navíc budeš mezi prvními, komu diář dorazí. Předobjednávka je otevřená přibližně měsíc. Poté posíláme data do tiskárny a za dva až tři týdny jsou diáře hotové a pošleme ti ho. Poté diáře naskladníme na eshop za normální cenu.

Předobjednávka studentské diáře 2020/2021 – květen/červen
Předobjednávka diáře 2021 – září