Publikováno

CARDMAKING // Svatba v říjnu

Krásnou sobotu Vám přeji,

jak se Vám daří? Doufám, že skvěle. Venku to sice na žádnou plískanici nevypadá, protože kdyby ano hned by se lépe scrapovalo.

Minulý týden se vdávala má kamarádka a já jsem pro ní nachystala svatební přání. Pojďme se tedy podívat co jsem vytvořila.

Přání jsem vyráběla z kolekce Odpoledne v zahradě. Můj neoblíbenější základ je ve tvaru čtverce tedy 13,5 cm x 13,5 cm. Z papírů jsem si vybrala hvězdičkový, větvičky, puntíky. Každý papír jsem si musela zmenšit na požadovaný rozměr. První hvězdičkový papír je ve velikosti 13 cm x 13 cm. Líbí se mi, když má přání bílý okraj. Druhý větvičkový papír je ve velikosti 10 cm x 10 cm a puntíkový papír je ve velikosti 7 cm x 7 cm.

Všechny papíry jsem podlepila 3D páskou. Mám ráda, když je na přání dominantní černá barva. Proto jsem si zde zvolila černý papírový nápis Láska. Po dalších ozdobách jsem šáhla po větvičkách a duze (ta je prostě boží). Větvičky jsem nadlepila na stejné větvičky na papíře 3D páskou. No a na duhu jsem nalepila nápis Láska a opět vše 3D páskou.

Přeji krásný víkend.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

3D samolepící pěnové čtverečky (100 kusů)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Odpoledne v zahradě – Větvičky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Odpoledne v zahradě – Srdíčka
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Odpoledne v zahradě – Puntíky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Design tým, DT Monča, Přání