Publikováno

MINIALBUM // Vánoční vzpomínky v malém fotoalbu

Ahoj! Vánoce se už se pomalu ale jistě blíží a já opravdu ráda zaznamenávám všechny ty vánoční přípravy, vánoční kouzla, tradice, ale i zmatky! 😁 Nedávno jsem naskladnila novou scrapbookovou kolekci VÁNOČNÍ ZÁZRAK. Kromě klasických produktů v kolekci (scrapbookové papíry, kartičky do fotoalba, ozdoby do fotoalba a samolepky) jsem přichystala i tohle malé roztomilé fotoalbum k dotvoření. Myslím, že skvěle poslouží uchování všech vánočních vzpomínek. Připravila jsem i malou kreativní sadu na výrobu fotoalba, ve které najdeš vše potřebné. Tu jsem použila pro dnešní dávku inspirace ✂️.

Fotoalbum k dotvoření je velké 15×15 cm a tak jsem si fotky vytiskla tak, aby jsem měla na klasickém formátu 15×10 cm fotky dvě. Je tak jistota, že se mi fotky do fotoalba vejdou. Stránky má fotoalbum barevné a každá je jiná v to mi přijde jako skvělá věc! Součástí alba je i kartička s 24 tématy, které do fotoalba můžeš zpracovat. Nemusí jít za sebou tak, jak jsou napsané.

Já jsem z kartičky zpracovala zatím jen pár témat z loňských Vánoc … některé fotky už nedám dohromady, ale budu na to myslet letos 😉 A jak vidíš na fotce pod textem, nemusí jít vždy jen o fotky. Vzala jsem si jednu kartičku s vánočním úkolníčkem ze sady kartiček a nalepila ji do alba.

Všechny stránky ve fotoalbu jsem zdobila ozdobami ze sady tedy – papírovými, kartonovými, kovovými a samozřejmě nechybí ani samolepky.

 


A to je z mojí vánoční inspirace vše a moc se těším na to, co na blogu ukážou holky ❤️

Těším se i na tvoje výtvory!

Bára

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Malá kreativní sada na výrobu fotoalba – Vánoční zázrak
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené