Publikováno Napsat komentář

Váš kreativní svět končí …

Jak sis mohla všimnout, během dubna jsem výrazně zlevňovala některé své produkty (a slevy tě ještě čekají, hihi). Mělo to totiž svůj důvod. A jaký?

Eshop Váš-kreativní-svět.cz končí.

 

Tedy jen název! 😀 … eshop jako takový poběží dál, jen s novým názvem.

Proč?

… Protože poslední dobou mi ten název nepřišel vůbec osobní
Když jsem na podzim roku 2014 hledala název pro eshop, “Váš kreativní svět” mi přišlo jako skvělej název. Na začátku jsem totiž neměla úplně jasno co vše budu na eshopu jednou prodávat. Eshop se za dobu své existence stával více a více osobním, ale ne dostatečně. Jak sis mohla všimnout, v emailech, na blogu a na sociálních sítích ti tykám, a proto mi už dál název “Váš kreativní svět” nedává smysl.

… Protože je to dlouhej název a nikdo si to nepamatuje
Mít český název eshopu bylo samozřejmostí, ale má to i své protiklady. Pokud to není zrovna jedno slovo, vše je ukrutně dlouhé a plné diakritiky. A doména taky nebyla úplně ideální.

… Protože kreativních světů je celá hromada
Ruku na srdce, je to tak často využívané a všeobecné sousloví, že se to k tomu přímo vybízí.

Jak se eshop tedy jmenuje?

Po 4 letech měním název svému papírovému miminu. Představuji vám LEPIKARO!

 

Co nový název znamená?

LEPIKARO je vlastně trochu upravená složenina ze dvou slov – lepíkování a leháro – moje dvě nejoblíbenější činnosti, hehe 😀 Nejdřív měl být význam slova spíše sranda, ale čím déle jsem o tom přemýšlela, tím víc mi to dávalo smysl. Stejně tak jako HYGGE znamená “pohoda” či “pohodový život”, tak chci aby LEPIKARO vyjadřovalo tu pohodu při uchovávání vzpomínek v albu, diáři či deníku. Název Lepikaro napadl mého přítele Lukáše, který byl vždy takovou neviditelnou rukou eshopu. Když zjistil, že se mám sejít se svými kamarádkami, pojmenoval naši sešlost jako “lepíkovací sedánek”. No jasně, vždyť to je ono! A tak se zrodila prvotní myšlenka.

Chtěla bych, aby LEPIKARO bylo víc osobní a abys nás víc poznala. Za eshopem už totiž nestojím jen já. Lukáš mne neskutečně podporuje a se vším mi pomáhá. A taky tu je Alys – hlavní šéfová 😀

Co bude dál?

  • Eshop – ten funguje normálně dál, jen na jiné doméně a to www.lepikaro.cz a starý eshop bude postupně přesměrován na novou adresu. 🙂
  • Sociální sítě – Postupně také změním název na Facebooku (to bude trochu složitější) a Instagramu. Tak se nelekni. 🙂
  • Blog – blog jsem se po debatě s holkama z DT rozhodla přesunout přímo na eshop. Budeš tak mít snadnější přístup k produktům pokud tě něco během čtení článků zaujme!
  • Stávající produkty – Postupně budu měnit fotky, popisky produktů a také logo na produktech. Je tedy možné, že až do konce června ti budou chodit produkty se starým logem. K 1. 7. 2019 dojde k menší úpravě cen u některých produktů. S tím se ale pojí také skvělá zpráva pro tebe! Jak jsem již na začátku předeslala – čekají na tebe velké slevy postupně na úplně všechny produkty! Už teď jich najdeš plno ve slevě! 🙂
  • Nové produkty – Už teď můžu prozradit, že pro tebe mám připravenou mega velkou várku nových samolepek, abecedy ke scrapbookovým kolekcím a také už se mi v hlavě rodí dva nové motivy na diáře! Předobjednávku na studentské diáře plánuji spustit začátkem června.
  • Newsletter – za poslední rok jsem jich moc neposlala (ehm :D), ale mám to v plánu napravit! Budu tě informovat o novinkách a slevách na eshopu, o nových článcích na blogu (dle tvého zaměření, které si vybíráš při registraci do odběru) a také ti čas od času pošlu slevový kód na nákup, který nebude mít nikdo jiný!
  • Doprava – Česká pošta (ČR) a Zásilkovna (ČR a SK) stále zůstává. Potěším tě ale tím, že jsem snížila poplatek za Zásilkovnu, bude tedy stát stejně jako Česká pošta – 70 Kč. Další změnou bude doprava zdarma – na tu dosáhneš už při objednávce nad 1 000 Kč!
  • Platba – tady se nic nemění. Bankovní převod zůstává hlavní platební metodou a hotově můžeš platit při osobním odběru v Nymburce a nebo na prodejní akci.

Závěrem bych chtěla poprosit o trpělivost a také moc poděkovat za tvou podporu. Ať už jde o Váš kreativní svět nebo Lepikaro, bez Tebe by byla naše tvořící rodina mnohem menší. A všichni víme, že rodina je prostě nejvíc! 🙂

S láskou za Lepikaro,
Bára, Lukáš
… a Alys <3

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738