Publikováno Komentáře: 2

MINIALBUM // Překvapení v krabiččce

Je neskutečné, že uběhl další měsíc a už je opět řada se článkem na mě. Stejně jako minule (tady) jsem si i teď vzala k ruce novinkovou kolekci Rodina. Tentokrát jsem z ní tvořila dárek k narozeninám- minialbum v krabičce.

Pomocí pomůcky envelope punch board jsem si vyrobila z bílé čtvrtky krabičku, aby se mi do ní vešlo minialbum o straně zhruba 4 inch. Z další bílé čtvrtky jsem si nařezala tři pruhy, které jsem narýhovala a slepila dohromady- vznikla mi tak harmonika. 

 

 
Potom přišla na řadu ta zábavnější část- zdobení. Použila jsem hexagonovou čtvrtku z kolekce a téměř všechny výseky a ozdoby, samozřejmostí je použití písmenkové abecedy na doplnění textů.
 

 
 
Do některé části harmoniky jsem před slepením udělala bigshotem kulatý výřez, kam jsem v jednom případě vložila PL kartičku s nápisem Rodina je nejvíc a do druhého fotku. 
 

 
Motivy hexagonu a kruhů se opakují v celém albu. Ke zdobení pak stačí jen kartonové ozdoby a je hotovo. 
 

 
 
Poslední strana harmoniky je do krabičky vlepená, takže celé album je součástí krabičky. 
 

Doufám, že dárek udělá oslavenci radost a vás jsem aspoň trošku inspirovala ke tvoření. 
 
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „MINIALBUM // Překvapení v krabiččce

  1. Moc pěkné minialbum.
    Bylo by možné dát rozměry k výrobě krabičky? S envelope punch board trochu bojuji – pokud jde o krabičky, obálky mi jdou.

    1. upřímně úplně už nevím, používám aplikaci do mobilu envelope punch board, kde si zadám rozměry, jaké potřebuji a ono to vyhodnotí velikost papíru a záhyby apod. Ale většinou také jedu ještě technikou pokus omyl- zkusím na obyčejný papír a až poté naostro. Toto album byl dárek, takže ho nemám u sebe, abych to mohla změřit.

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738