Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Stockholm

 

Jak jsem slibovala v posledním článku, (který si můžete přečíst zde), ukážu Vám, jak jsem použila vlastnoručně vyrobené PL kartičky.

Použila jsem nejznámější kapsu na PL design A. Celkem mám jednu velkou kartičku (4 x 6 palce)
a čtyři malé kartičky (3 x 4 palce). Na stránku se vejdou čtyři velké a čtyři malé kartičky nebo fotografie.
Hlavní kartičku objevujeme město, jsem umístila do horního levého rohu. Hned vedle jsem dala fotografii, kde leží město a voda. Po návštěvě Stockholmu jsem pochopila, proč se mu říkají druhé Benátky. Voda je všude, kam se podíváte.
Pod kartičku a fotografii jsem umístila čtyři kartičky. Kartička vlevo je plná textových samolepek na téma cestování. Kartička Právě teď byla vyrobená na míru pro „mini“ fotku. Hned vedle kartička Každý den byla nachystaná na můj text, který popisuje celou PL stranu. Poslední malá kartička vpravo je plná materiálu na téma Jaro.
Teď zbývají pouze dvě velké fotografie, které jsem umístila dolů.
Všechny fotografie jsem musela podlepit pod bílý papír, protože by mi z kapes vypadly. Než jsem objevila Project life měla jsem fotografie o velikosti 9 cm x 13 cm, ale teď už si fotografie tisku ve velikosti 10 cm x 15 cm.

 

Přeji Vám krásný den a doufám, že jsem vás inspirovala k návštěvě Stockholmu.

 

Použité produkty

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738