Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Jídlo

Všechny vás zdravím u mého dalšího článku na blogu. Dnes vám ukážu dva layouty (8,5 x 11) z kolekce Jídlo.

První stránka

 

První layout je o mém starším synovi a jeho hře na kuchaře. Měla jsem vybraných více fotek a nakonec jsem to zúžila na dvě. A barevně se mi skvěle hodily ke kolekci.

 

Nejprve jsem žlutou a zelenou akvarelovou pastelkou udělala na bílý papír podklad. Pak jsem natiskla popisek (ozvalo se velké ufff, protože moje tiskárna ne vždy spolupracuje tak, jak má a zkazit nabarvený podklad by mi bylo opravdu líto). Z jiného layoutu mi zbyl pruh “dřevěného” papíru, který jsem chtěla zužitkovat. Rovný okraj se mi tam úplně nehodil, tak jsem ho otrhala.

 

 

Nadpis malý kuchař je kombinací malé abecedy z kolekce Jídlo a velké abecedy z mých vlastních zásob. Dále jsem vybrala z balíčku ozdob chňapky, hrnce, vhodné nápisy a celé to dozdobila hvězdičkami. Nakonec mi na stránce pořád něco chybělo, tak jsem ještě k nadpisu přidala zbytek utrhnutého papíru.

 

Druhá stránka

 

Druhý layout je o mém mladším synovi, kterému v posledním měsíci zachutnaly banány. Tato stránka mi zabrala více času, protože záměr s fotkou byl úplně jiný (chtěla jsem především využít insta kartičky). Nakonec jsem jeden večer do šedého papíru zkusila vyřezat půlkruh a podložit jej žlutým papírem. To se mi zalíbilo a poté už šlo zdobení hladce.

 

 

Na žlutý papír jsem si vytiskla text a pak jej nalepila pod šedý papír. Z insta kartiček, vellumu, žlutého a šedého papíru jsem si vyřezala kolečka dvou rozměrů. Ty jsem naskládala kolem fotky.

 

Velký výsek dobrota jsem prostě musela použít 🙂 Dozdobila jsem stránku vhodnými nápisy a celé jsem to prošila na stroji ve třech řadách. Šití se mi nepovedlo na první pokus, kdy jsem naprosto nevhodně prošila i fotku syna. Tu jsem si tedy vytiskla znovu a proto jsou dvě fotky na sobě. Stránku jsem pak dozdobila bílými akrylovými hvězdičkami a bylo hotovo.

 

 

Pro dnešek se s vámi loučím, psala jsem to i minule, ale snad se brzy vrátí to krásné víkendové počasí 🙂 a těším se zase na příště!

 


Použité produkty

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Jídlo

  1. Diky Peti. Věci, co se při tvoření dějí omylem, jsou obvykle nejlepší (mnohokrát vyzkoušeno 😉)

  2. Zrovna jsem chtěla napsat že se mi líbí jak jsou dvě fotky na sobě a ono je to vlastně omylem 😀 krásné stránky.

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738