Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Kaktusy

Jaká je Vaše oblíbená květina/rostlina? Mě většinou všechno dřív nebo později uschne ale kaktus se zdá jako rostlina co může přežít nejdéle. A co teprve papírové kaktusy? 😀 Ty vlastně zalévat ani nesmíte, takže výhra!  Vyrobila jsem jedno přáníčko inspirované právě kaktusy a to na základě samolepek – Kaktusy. Nejprve jsem nakreslila dva větší kaktusy a vybarvila je v barvách samolepek aby mi ladily.

Text všechno nejlepší jsem napsala na papír s růžovým obdélníkem z kolekce Sourozenci ručně, protože ne vždycky mám razítko s textem takové, které by se mi hodilo.  A pak začalo zkoušení a přesouvání kam kaktusy umístit. 🙂

Vyhrála varianta kaktusu podél spodní části přáníčka. Kdy jsem po okrajích nalepila ty mnou nakreslené a doprostřed dala samolepky malých kaktusu.

Přidala jsem ještě vybarvenou party čepičku z kolekce Narozeniny, aby přáníčko vypadalo slavnostněji.

Při tvoření přáníčka nezapomínám ani na vnitřní a zadní stranu. Takže do vnitřku přáníčka jsem vlepila ještě jeden malý kaktus a taktéž na zadní stranu pod mé razítko.

Doufám, že se Vám tato inspirace jak využít samolepky jinak než do diáře líbila. Je to super varianta, pokud si zas tolik nezdobíte své diáře. (Pokud ale zdobíte podívejte se na články od ostatních holek níže, ty se samolepkami v diáři kouzlí.) A napište mi jestli jste tým zdobící nebo nezdobící a kam nejčastěji lepíte samolepky vy? 🙂

Krásný den.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

České kartičky – Sourozenci (Design A, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Kaktusy
To chci ♥
Kartonové výseky – “narozeniny”
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cardmaking, DT Katka
Napsat komentář