Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // vzpomínky na léto

Léto už je opravdu pouhá vzpomínka. Ještěže si díky tvoření můžeme v tyto sychravé podzimní dny letní zážitky opět připomenout. Já jsem si konkrétně tento týden připomněla naši rodinnou dovolenou na Vysočině. Po třech letech, co tvořím PL jsem se rozhodla, že nebudu dovolenou dávat do PL alba celou, ale zařadím ji jen jednou stranou a na dovolenou si vytvořím minialbum. Minialba totiž zatím tvořím jen jako dárky a doma (kromě december daily) nemám ani jedno. Navíc jsem se rozhodla pro layout místo PL. Chtěla jsem na jedné stránce zachytit celý týden dovolené, takže jsem si fotky vytiskla v malé velikosti a na stránku se mi jich vešlo rekordních 22.

 

 

Tento nápad na stránku jsem měla v hlavě už celkem dlouho, takže jsem si i fotky vyvolala v požadované velikosti. Tohle totiž bývá vždycky můj problém, vymyslím si nějaký layout, na který potřebuji fotky v určitém rozměru a počtu a samozřejmě je nemám k dispozici. Použila jsem pouze bílou čtvrtku a ozdoby z kolekce Léto. Na nápis jsem původně chtěla také použít abecedu z kolekce léto, ale zdála se mi moc malá, tak jsem si vzala k ruce oblíbenou kolekci Rodina.

Papírové výseky s texty se mi k fotkám zrovna hodily, tak jsem toho využila a dala jich tam co nejvíc.

 

Nakonec jsem se rozhodla jednu fotku podlepit 3D lepící páskou pro větší dynamiku.

 

Tímto končím vzpomínání na naše dokonalé léto a už se těším až střihnu do nové podzimní kolekce. A jak jste na tom vy? Tvoříte aktuálně nebo také saháte do minulosti, či se dokonce připravujete na vánoční projekty? Pochlubte se nám v naší facebookové skupině lepikaro.cz, co jste vytvořili vy.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Papírová abeceda – Rodina (modrá)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Petra, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář