Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Budapešť 2015 (2. část)

Minialba mne teď opravdu moc baví a tak místo layoutu nebo project life, tu mám pro tebe další pokračování v našem minialbu z Budapeště. První část najdeš tady.

Jako základ jsem používala převážně bílé čtvrtky se vzorkem a nebo scrapbookové papíry třeba – příbory a tahy. Tam kde byl základ jen čtvrtka, jsem se snažila nacpat vždy něco barevného, na to se mi docela dobže hodily kartičky 3×3 z kolekce léto. Stránky jsem pak dozdobila textovými samolepkami. Sem tam jsem použila i kartonové ozdoby.

Nezapomněla jsem ani na vetší formát fotky, protože parlament a řetězový most si to prostě zaslouží 🙂 Fotky jsem pak zdobila už jen minimálně pouze papírovými ozdobami.

Vždy když dělám nějaké album nebo project life, řeším kam se zápisky. Hodně jsem si oblíbila štítky a tak jsou napříč celým albem. Myslím, že ale ještě nějaké zápisky dopíšu na počítači a do alba dodatečně dolepím. Psala jsem totiž zápisky o našem výletě do wordu.

 

Také sbíráte všemožné upomínkové předměty, že je “pak” použijete do alba? Já na to s přesnou pravidelností zapomínám, ale v tomto případě jsem si je dala do jedné obálky přímo s fotkami a tak jsou součástí alba. Z mapy jsem si vytvořila kapsičku do které mi pasují Budapešť karty na mhd, vstupné , atd. Mapa se dá normálně otevřít 🙂

Jak si zatím užíváte prázdniny?

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Sada Jídlo
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – texty
To chci ♥
Samolepky – Jídlo – tvary
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Černá
To chci ♥
Kartonové výseky – Rodina
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Bára, inspirace, minialbum, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář