Publikováno Napsat komentář

DESIGN TÝM // Naše nová posila …. Janča

Krásné páteční ráno! Asi už sis všimla, že na blogu máme novou členku Janču. Ta včera sdílela svůj první oficiální článek, ale znát ji můžeš i z tohoto článku, kdy u nás hostovala ✂ Mám velkou radost, že se náš tým skvělých bab rozrůstá a přinášíme ti stále novou inspiraci ❤


Ahoj, já jsem Janča a miluju scrapbooking!

Nejraději tvořím velké stránky ve formátu 12×12 do našeho rodinného alba, ale občas sklouznu i ke kapsičkovému PL formátu.

Můj tvořící proces probíhá nárazově, mám dvě malé děti, které mi nedají moc prostoru, nejčastěji tedy tvořím v době, kdy je někdo vezme na vycházku anebo na scrap srazech s kamarádkami, kdy děti nechám tatínkovi a vyrazím na celý den lepit pryč.

Inspiraci hledám většinou na Instagramu anebo blozích mých oblíbených značek.

Můžete mě sledovat na Instagramu jako papirova_jana

Na Lepikaro mám nejraději jejich scrapbookové kolekce plné originálních designů a českých ozdob.

Kromě papírové tvorby mám ráda také svoji rodinu, se kterou aktuálně trávím veškerý čas na mateřské dovolené, a hraní deskových her.

Můj tip: Nikdy není pozdě začít s vytvářením alb. I když se to nezdá jde to i s malými dětmi, které pak zpětně nejvíce ocení tvoji práci, když s nimi budeš albem listovat a budete si vyprávět, co jste zažili.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738