Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Slavíme narozeniny!

Ahoj!

Jsem nováček v Lepikaro DT týmu, ale někteří z vás si možná všimly, že jsem už jeden článek pro Lepikaro blog připravovala jako host v dubnu 🙂 Moc mě to bavilo a tak jsme se s Barčou dohodly, že budu psát pravidelně 🙂 Dneska jsem si pro vás připravila dvě stránky z kolekce Slavíme!

Pro první stránku jsem použila jako základ papír Hodně štěstí! Rozřízla jsem ho na menší a větší část a tu menší jednoduše otočila na rub, aby zůstal bílý papír, zezadu jsem je slepila zpět k sobě pomocí jedné staré washi pásky. Mám v albech hodně problém s tloušťkou stránek, takže každá ušetřená vrstva se počítá.

Fleky na papíře jsou hodně výrazné a tak jsem je zkusila barevně utlumit pomocí pauzovacího papíru, myslím, že výsledek je víc než super. Na pauzáku krásně vynikly papírové ozdoby, které by se jinak na barevném podkladu ztratily. Fotky jsem podlepila červeným a béžovým jednobarevným papírem, aby také vynikly.

Hlavní částí, kterou jsem si vychutnala byl nápis. Kartonové výseky a čísla si úplně říkaly o to stát se dominantou. Nakombinovala jsem je s miniabecedou, kterou zbožňuji ve všech barvách. Nápis „narozeniny“ jsem potom ještě podlepila samolepicími páskami, které tomu všemu dodaly ucelený vzhled. No a na závěr jsem vše dozdobila mini srdíčky a konfetkami ze samolepkového aršíku.

Druhá stránka byl trochu oříšek, jedná se o fotoreportáž, kde jsem chtěla použít 10 polaroidových fotek a všechny na jednu stránku. Část je na výšku a část na šířku, což situaci moc nezlehčovalo, ale nakonec se mi naštěstí podařilo vymyslet kompozici, která přesně odráží reportážní záměr. Podklad tentokrát tvoří papír Konfety, na který jsem nalepila dva pruhy z béžového papíru jako podklad pro fotky.

Opět jsem si i tady hodně vyhrála s nápisem, textové papírové ozdoby jsou za mě jedna z top věcí na Lepikaro kolekcích. Tady jsem zkombinovala univerzální nápis „narozeniny“ s menším upřesňujícím podnápisem z miniabecedy, tentokrát jsem si vyzobala písmenka stejné modrě barvy, což nápis krásně ucelilo.

No a jelikož se jednalo o oslavu prvních narozenin nesměly chybět balónky a dárečky a těch je v papírových ozdobách opravdu hojně, stačilo si jen vybrat, která barva se nejvíce hodí. Ráda pak kombinuji různé materiály – třeba spojení kartonových balónků s papírovými. Na každou z fotek jsem přilepila samolepku s nápisem občas opět v kombinaci s nápisem z papírových ozdob. K finálnímu dozdobení jsem použila opět samolepicí konfetky v kombinaci s papírovými ozdobami.

Doufám, že tě moje narozeninové stránky inspirovaly a taky si nějaké s touto veselou kolekcí scrapneš 😉

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Slavíme!
To chci ♥
Samolepky – Slavíme! – Pásky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Béžová
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Konfety
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Hodně štěstí!
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Červená
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Žlutá
To chci ♥
Kartonové výseky – Slavíme!
To chci ♥
Kartonové výseky – Slavíme! (Čísla)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Slavíme! (Mix barev)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Tvary
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Vyrob si přání
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Scrapbooking, DT Janča
Napsat komentář