Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // Týden v něžné zahrádce

Den se se dnem sešel a já pro vás mám další článek, tentokrát však zaměřený na jednu konkrétní Lepikaro novinku. Možná už podle názvu tušíte, že jde o Lepikaro box, tedy krabičku napěchovanou tajemnými papírenskými produkty, které už však nejsou tolik tajemné, jako byly právě před měsícem. Většinu z nich už totiž najdete na e-shopu a právě proto jsem se rozhodla, že vám ukážu malou inspiraci k tomu, jak boxíkovou kolekci “Něžná zahrádka” využít. Připravte si fixy, začínáme!

Dnes budete potřebovat:

  • Samolepky z kolekce Něžná zahrádka
  • Tenký černý fix a brush pen
  • Žlutou, růžovou a zelenomodrou/zelenou fixu
  • Washi pásky Lepikaro s motivem Něžná zahrádka
    – nebo jinou v růžových a zelených odstínech

Inspirováno samolepkami

Už od začátku vymýšlení layoutu jsem tušila, že se bude celý točit okolo kolekce Něžná zahrádka. Inspirovala jsem se proto barvami, které na samolepkách jsou, a snažila se najít přesně takový odstín fixu. Bohužel jsem nebyla úplně přesná, ale v celkovém výsledku se menší barevná odchylka snad ztratí. 🙂 Nutno podotknout, že je to tentokrát (hlavně oproti minulému článku!) docela divočina.

Na barevnosti můžete ubrat třeba tak, že použijete jen jeden odstín fixu namísto zmíněných tří. Vyberte si třeba růžový, zbytek samolepek bude sladěný tak jako tak, jelikož jsou všechny ze stejné kolekce.

Obdélníkový bujo layout

Základem pro týdenní stránku je tentokrát obdélník o rozměrech 9×12 diářových čtverečků (v tečkovaném zápisníku). Těch se mi na stránku vešlo celkem 8 (vešlo by se devět, ale jeden jsem záměrně vynechala), z toho jeden na poznámky a zbývajících sedm na dny v týdnu. Každý rámeček dostal barevný proužek, datum a název dne – ty jsem tentokrát nepsala brush penem, ale obyčeným tenkým fixem. Konkrétně Sakura Pigma Micron 01, který má opravdu pidi hrot, skvělý právě na takto malé prostory.

Jednoduchý základ, který nechává spoustu místa pro poznámky i pro dodatečné zdobení samolepkami a washi páskami. Zejména pak v prostoru, kde chybí jeden rámeček.

Nové Lepikaro washi pásky

Jestli v tomto layoutu něco nemohlo chybět, tak to jsou Lepikaro washi pásky. Úplná novinka, která mi učarovala, a která se dokonale hodí k použitým samolepkám. Aby taky ne, jde totiž opět o stejnou kolekci. 🙂 Díky zlatým detailům má layout ještě další rozměr a hlavně jsem pomocí této a růžové pásky ozdobila prázdný prostor. Použila jsem také samolepky rostlinek, které se mi barvou a tvarem hodily, nakonec jsem přidala jednoduchý nápis rukou.

Kromě dekoračních samolepek jsem použila i ty plánovací, tedy tabulku pro tracker a odškrtávací seznam úkolů. Ty jsem nalepila do levého horního okýnka. Tracker jsem pak doplnila ještě o mini samolepky s nápisem “zalít kytky” a “nákup” – to abych věděla, kterou činnost zaznamenávám. Mimochodem, ty drobné textíky jsou skvělé!

A plánujeme!

Samolepky z boxu mi náramně sedly. Líbí se mi jak texty, tak obrázky, tak nové ikonky, které jsou drobnější a mají takový lehčí, svěžejší design. 🙂 Proto jsem je ráda použila při plánování a zapisování úkolů do jednotlivých dní. Nezdá se mi, že by mi narušovaly layout, naopak do něj příjemně zapadají. Nebo alespoň mi to tak připadá. Co myslíte? 🙂

Protože je layout sám o sobě tolik barevný, vynechala jsem další barvy a na zapisování jsem použila jen tenký černý fix.

Doufám, že se vám můj počin s kousky z Lepikaro boxu líbil nebo vás alespoň inspiroval v novém rozložení týdenního bujo layoutu. Těším se na vás zase za měsíc u dalšího článku, ale do té doby vám přeju pohodový konec léta a krásný začátek podzimu! 🙂

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Washi páska – Něžná zahrádka
To chci ♥
Washi páska – Něžná zahrádka (sada, 3 ks)
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka (boxíky)
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka (ikonky)
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka (motivační)
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka (sada, 5 ks)
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka (úkoly)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, Samolepky
Napsat komentář