Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // léto v plném proudu

Krásný letní den,

pokud se zrovna neválíte u bazénu nebo nejste na výletě, pojďte se podívat, co jsem si dnes pro vás připravila. Minule jsem ukázala, jak jsem si zorganizovala zásoby. Výběr vhodného materiálu byl tedy rychlý. Po vybrání fotek, které by mohly jít do alba, jsem přemýšlela, kterou kolekci ke tvoření použiji. Kvůli barevnosti jsem nakonec sáhla po Jarní náladě a novinkové červencové samolepky.

Z jarní kolekce jsem si vybrala čtvrtky v modrém odstínu, které evokují modrou hladinu bazénu. Pro odlehčení od modré jsem zvolila srdíčka a růžovou barvu. Z kousků papírů jsem udělala vlny, pro větší efekt jsem rohy pozohýbala, abych dosáhla trošku 3D efektu.

Pěnovou pásku jsem použila i pod výseky foťáčků a samolepkové texty jsou z kolekce Náš rok-červenec. Textové samolepky mám moc ráda, nemusím vymýšlet, co napsat, stačí zvolit vhodnou samolepku a je hotovo.

Stránka bez štítků by nebyla u mě možná. Tady jsem je použila jednak na označení data, podlepila jsem s ním textový výsek a ještě posloužily jako křoví. Ideální společník na tvoření. Samolepky srdíček znázorňují kapky stříkající vody. Určitě to tam vidíte taky 🙂

Tímto se s vámi dneska loučím, přeji krásný zbytek prázdnin a snad se zase potkáme v září. Mějte se krásně a najděte si chvilku na tvoření.

 

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář