Publikováno

SCRAPBOOKING // Vyšito s láskou

Ahoj,

tentokrát jsem si pro vás připravila trochu netradiční stránku. Základ tvoří velká výšivka, která mě zabavila na několik večerů (u vyšívání relaxuji, když děti konečně usnou, což bývá občas docela pozdě, takže jsem to lepila po kousíčkách skoro týden). Věděli jste, že Lepikaro má v nabídce i digitální soubory pro vyřezávací plotr? Najdete je v kolekci Když jsme spolu. V nabídce je zde digi soubor, ve kterém najdete tři samostatné vzory k vyřezání. Pokud plotr doma nemáte, nevadí, můžete si objednat i hotový výřez.

Já si udělala výřez srdce ze žlutého papíru, který jsem přilepila na papír. Jehlou jsem si dokola napíchala dírky pro jednotlivé stehy a pak postupně obšila zelenou bavlnkou. Není to vůbec složité a efekt je luxusní. Pro svůj projekt jsem tentokrát sáhla po kolekci Rodina, ty barvy mě baví a rodinné téma se mi do alba vždycky hodí. Bohužel k této kolekci nejsou jednobarevné papíry, ale dá se to pěkně zkombinovat se žlutou z Mrazivých dnů a růžovou z kolekce Ségry.

Fotku jsem tedy podlepila růžovým papírem, abych ji lehce zvýraznila, a z druhé strany  nazdobila kombinací kartonových ozdob, samolepek a papírových výseků. Trochu mi tam ale chyběl dominantní nápis. Tentokrát jsem neměla chuť vytvářet ho z písmenek abecedy a tak jsem sáhla po nápisu z kartiček. Vzala jsem kartičky o velikosti 3×4 a z první s nápisem vystřihla srdíčko. Opět jsem jej pak ještě podlepila žlutým papírem, aby bylo výraznější.

Nakonec jsem celou stránku nalepila na poměrně výrazný a strakatý papír s názvem Hexagony, který celou kompozici ještě více sjednotil a dodal tomu ten správný šmrnc. Jako poslední detail jsem nakreslila falešné obšití tenkou černou fixou okolo celé bílé stránky. Vyšívání bavlnkou  mi přišlo už moc, aby dostatečně vynikla výšivka srdíčka. Ale malé černé čárky jsou akorát.

Tentokrát jsem vystoupila ze své komfortní zóny a kombinovala mezi jednotlivými kolekcemi, což většinou nedělám. Chtěla jsem tak i vám ukázat, že se toho nemusíte bát. I když se to možná na první pohled nezdá, Lepikaro má svůj osobitý styl a všechno spolu tak trošku souvisí 🙂

Užijte si jaro s Rodinou!

Janča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Rodina
To chci ♥
Papírové ozdoby – Rodina
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Rodina (Design A, 3×4)
To chci ♥
Samolepky – Rodina
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Rodina – Hexagony
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Ségry – Růžová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Žlutá
To chci ♥
DIGI ozdoby – Když jsme spolu
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Janča, Scrapbooking