Publikováno

SCRAPBOOKING // Najdeme vajíčko?

Krásný den Vám přeji,

jak se Vám daří? Dneska jsem si pro Vás připravila článek s žhavou novinkou. Jak jistě víte Lepikaro má novou kolekci. Musím říct, že je to velmi krásná, povedená kolekce. Nemohla jsem odolat a objednala si celou kolekci.

Pojďme si tedy říct, co jsem si nalepila. Nachystala jsem si scrapbookovou stránku. Jako podklad jsem použila bílou scrapbookovou stránku k ní jsem si vzala proužkovou scrapbookovou stránku. Tyto dvě stránky jsem si hezky nachystala a k tomu dvě fotografie. Postupně jsem začala přidávat „nanečisto“ další ozdoby. Naštěstí jsem si v jednu chvíli uvědomila, že letos přeci dělám album 9 x 12 palců a ne 12 x 12 palců. Naštěstí nic nebylo přilepené, takže jsem mohla bílý a proužkový scrapbookový papír hezky změřit a na řezačce rozříznout. Tím Vám chci říct dejte si pozor, než začnete lepit.

Připravila jsem si dvě visačky. Jedna je teda z kolekce Když jsme spolu a druhá je ustřižená PL kartička. Obě visačky jsem proděravila a provlíkla zelenou a hnědou bavlnkou. Tyhle dvě visačky jsem nalepila na bílý scrapbookový papír.

Poté přišel na řadu proužkovaný scrapbookový papír, který jsem také přilepila. Kus papíru a visaček jsem přelepila páskou. Naproužkovaný papír jsem nalepila dvě fotografie o velikosti 5 cm x 7,5 cm. Vedle jedné fotografie jsem pomocí modré lepící abecedy nalepila nápis „zachraňujeme krůtu a vejce“.

To Vám bylo dobrodružství. Přijeli jsme na chalupu a zjistili jsme, že nám chybí jedna krůta. V okolí chalupy jsme začali hledat. Nakonec jsme ji našli „zašitou“ pod hromadou větví. Hezky jsme ji vynadali z jejího úkrytu. Byl to velký boj dost syčela a klovala. Jako velké překvapení jsme objevili vajíčko pod, kterým celou tu dobu seděla. Zda z vajíčka něco bude se snad dozvíme někdy při dalším článku.

Fotografie jsou nalepené tak je čas na nějaké to zdobení. Použila jsem transparentní nápis „společné odpoledne“ k němu jsem dala kolečko a hvězdičku.

Do pravého dolního rohu jsem nalepila motýla. Na visačky jsem použila papírové ozdoby a využila jsem toho, že v kolekci je i kartonová sada. Další novinkou je Glossy Accents tekuté lepidlo, kterým přilepíte úplně vše papírové.

Tak a já mám hotovou stránku.

Doufám, že si novou kolekci koupíte a něco z jí skvělého slepíte. Ukažte svoje výtvory na instagramu pod  lepikaro

 

Přeji Vám krásný den.

Monča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Glossy Accents tekuté lepidlo (mini)
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Odpoledne v zahradě (tmavě modrá)
To chci ♥
Kartonové výseky – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Samolepky – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Samolepky – Odpoledne v zahradě – Pásky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Odpoledne v zahradě – Proužky
To chci ♥
Papírové ozdoby – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Visačky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Monča, Scrapbooking