Publikováno

SCRAPBOOKING // V záplavě kytiček

Ahoj,

březen se pomalu chylí ke konci a venku to konečně vypadá na pořádné jaro. Všude to kvete, zahaleno v pořádně živých barvách a to je moje! A která kolekce má nejvíce květinových ozdobiček? No přece ta Když jsme spolu!

Poslední dobou hodně lepím na bílý podklad, tentokrát jsem se ale rozhodla navrátit ke klasice a základ tvoří vzorovaný papír. Volba padla na Cákance (já vím není to moc odvaz, ale nějaký vzor to má 😉 ).

Vyloupala jsem hromadu kytiček a lístečků z papírových ozdob. Tyto papírové ozdoby jsou ze silnějšího kartonu, do vrstvení jsem proto snadno zapojila i tenčí samolepicí kytičky z aršíku se samolepkami, a výsledek není nikterak tlustý. To je totiž můj věčný problém, nechám se unést vrstvením ozdob a pak se mi stránky nevejdou do alba…

Pro popisku jsem tentokrát nezvolila štítek, ale barevné visačky z papíru k rozstříhání. Jsou moc šikovné, člověk se nemusí trápit s vyměřováním z papíru, ale jen vystřihne podle čáry a je hotovo.

A nakonec nápis… Dnes jsem nepoužila žádný z předtištěných nápisů, ale sestavila jsem si vlastní z velké abecedy. Podnápis je potom z mé oblíbené miniabecedy, které doporučuji pořídit ve všech barvách, je to skvělý pomocník na vše. Ozdobeno opět kytičkami, protože kytiček není nikdy dost 🙂

Krásné jaro!

Janča

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Cákance (Šedá)
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (černá)
To chci ♥
Samolepky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Vyrob si přání (Jen tak)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Visačky
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (hořčičná)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Janča, Samolepky, Scrapbooking