Publikováno

PROJECT LIFE // Psí život a týden plný jídla

Krásné úterní odpoledne. Dnes jsem si pro vás přichystala dvě stránky z naše rodinného alba z roku 2021. Hned na úvod bych jen chtěla říct, že pokud máte v albech  skluz (a je jedno jak velký) – nepropadejte panice … je to výhoda ne mrzení! 😁 Já když mám skluz v lepení menší než jeden rok, tak jsem ve stresu, že nebudu mít co lepit! 😁 Ale teď už pojďme na hotové stránky.

Psí život

Loni v únoru jsem měla svou klasickou jarní alergickou virózu a paní pejsková se ode mne ani nehla. Nemá moc se zvyku dlouho ležet u nás v posteli, většinou ji totiž bývá moc teplo. Takže tohle marodění jsem si užila s mazlila co šlo. 😁💖 Do alba jsem použila kolekci PSI. Vybrala jsem si kapsičkovou stránku, kde je místo pro dvě malé 3×4″ a jednu velkou 6×8″ (velikost uvádím v palcích). Do těch menších kapes skvěle pasují kartičky Psi 3×4 A … a do velké kapsy jsem si zmenšila papír růžové tlapky. Dále jsem kartičky zdobila papírovými ozdobami a také těmi z tvrzeného kartonu. Jednoduché ale efektivní 😁

Týden plný jídla

V jednom březnovém týdnu se mi sešlo několik fotek jídla. Zkoušela jsem pár nových receptů a to si zaslouží zaznamenat 🍽. K tomu jsem použila kolekci JÍDLO, která je mimochodem na eshopu až do konce března s 30% slevou 😎 Opět jsem použila plastovou kapsu a do ni kartičky o velikosti 3×4 a 6×4 v designu A (ten se odvíjí trochu historicky podle hlavních druhů kapes, v nové kolekci chystám kartičky úplně jinak 😊). Vybrala jsem kartičky s neutrálním podkladem, protože fotky jsou barevné až až. Na kartičky jsem nalepila fotky a k nim pak i kartonové ozdoby a několik papírových. Nakonec jsem dopsala zápisky.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Sada Psi
To chci ♥
Papírové výseky – Psi (nová verze)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Psi (Design A, 3×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Psi – Tlapky růžová
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jídlo (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jídlo (Design A, 6×4)
To chci ♥
Papírové výseky – Jídlo (nová verze)
To chci ♥
Kartonové výseky – Sada Jídlo
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Štítky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Bára, inspirace, Project Life, Scrapbooking