Publikováno

CARDMAKING // Veselé Velikonoce

Krásný den,

dnes jsem si pro Vás připravila po hodně dlouhé době (naposledy v září) přáníčka alias cardmaking. Jelikož se nám blíží Velikonoce je čas na nějaké to přání.

Přichystala jsem si dvě přání. V hlavní roli je tentokrát kolekce Když jsme spolu.

První přání je schválně nakřivo, kde jsem použila průhlednou folii. Jako hlavní podklad jsem použila šedozelený papír. Do růžového papíru jsem vystříhala oválný tvar jako velikonoční vajíčko. Pod tento papír jsem nalepila folii a použila kartonové a papírové výseky. Samozřejmě jsem růžový papír podlepila 3D páskou pro lepší efekt a nalepila nápis Velikonoce pro mě nejpoužívanější abecedou.

Jelikož jsou Velikonoce veselé tak tento nápis vznikl díky samolepkové abecedě.  Zbytek přání jsem dozdobila papírový výseky.


Druhé přání má jako podklad světlý lístečkový papír, na který jsem nalepila šedozelený papír a jako dominantu jsem použila visačkový papír s květinou.

Z růžového a žlutého papíru jsem si vystříhala oválná vajíčka. Růžové jsem podlepila pod visačku a žlutý jsem nalepila na visačku. Na tyto dvě vajíčka jsem nalepila kartonové květiny a doprostřed visačky jsem nalepila nápis veselé Velikonoce. A máme hotovo.

Doufám, že budete zase brzo tvořit nějaké skvělé papírové kolekce.

 

PS: Nezapomeňte se podívat na novinky co jsou na e-shopu.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️