Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Sešit

V květnu jsem od rodiny dostala krásný dárek k narozeninám, a to v podání stroje The Cinch. Je to stroj, který vám do papíru vytlačí díry (jako kdyby jste použily děrovačku), a poté kovovou spirálou spojíte papíry a desky, které si sami připravíte. Musím říct, že od té doby mě strašně baví dělat alba, diáře, sešity. Proto jsem se rozhodla, že vám ukážu dárek, který jsem dělala. 

Zákaznicí mi byla mladší ségra Marťa, která mi zadala úkol: „vyrob blok, ale aby ti to trvalo 30 minut“ hihihihii taky jsem se dost nasmála, když mi řekla ten čas 30 minut. Ve finále mi to zabralo asi 2 hodiny, protože tak trošku ještě nejsem kamarádka se spirálami ale za chvíli nám to spolu půjde.

Teď vám ráda řeknu postup. Vzala jsem si 2 kartonové lepenky a ty jsem si vyměřila podle velikosti A5, ale desky jsou o 1 cm na každé straně větší. Hezky jsem do lepenky zabalila papír z Letní kolekce a přilepila oboustrannou lepící páskou. Jako vnitřek jsem použila bílý papír.

Poté je zase čas na zdobení. Visačku jsem vyrobila z fialového papíru, kam jsem vložila ještě žlutý provázek, který jsem jenom lehce přilepila glossy lepidlem. Jako název jsem použila nápis Poznámkový blok z růžových písmen.

Letní kolekce jsem použila brýle, foťák jak papírový tak i dřevěný, dále kartičku z kolekce Každý den a malé nápisy z kolekce Každý den.

Dovnitř jsem použila 70 bílých papírů. Proděravěla jsem desky a papíry ve stroji a vše k sobě přicvakla a voala je hotovo.


Tak co říkáte na můj první poznámkový blok? Asi si nějaký udělám pro sebe taky

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: BÁRU MŮŽETE POTKAT V PÁTEK A O VÍKENDU NA VÝSTAVĚ V OSTRAVĚ ☺ Kde mne najdeš?
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Sešit

  1. Doporučuju, je to velký kamarád. Jen ty spirály občas zlobí 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738