Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // album

A máme tady úterý. Čas na nový článek. Dneska vám ukážu album, které jsem dělala pro své dva kamarády. V září jsme jim byli s Martinem na svatbě. Byla to tajná svatba, což pro mě bylo šílené, protože jsem o tom nikomu nemohla říct. Přišlo nám s Martinem líto, že by neměli rozlučku se svobodou, tak jsme se rozhodli uspořádat jim piknik, s sebou jsem vzala svého Polaroida a na svatbu také. Abych měla fotografie hned hezky vyvolané.


Opravdu jsem si oblíbila Báry kolekci Každý den, proto jsem jako úvodní stránku, použila papír Srdíčka

Desky jsou opět z lepenky, která má velikost 17 cm x 17 cm. Papíry uvnitř jsou v barvách tmavě růžové, modré a světle růžové ve velikostech 15 cm x 15 cm. Použila jsem do nich knihařské kroužky, které má Bára již na svém e-shopu. 

Tento rozměr je skvělý, protože si rozdělíte scrapbookovou stránku na 4 díly a hned máte čtyři nové stránky do alba. 

Opět jsem zvolila jednu fotografii na jednu stránku, dělám to z důvodu, že krásně vynikne okamžik, který je vyfocený a „rozstřelím“ ji kartičkou na Project life. Použila jsem nespočet kolekcí např. Každý den, Jídlo, Léto, JaroBaví mě používat české samolepky, které dodají stránce šmrnc, pokud nechcete stránku popisovat svojí rukou. 

Takže hurá do tvoření 🙂 

PS: Tento článek je napsaný také pro naše kamarády, co ještě neviděli fotky ze svatby. Tak tady je malá ochutnávka 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738