Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Snový den!

Podzim je tady! Už není plný sluníčka, jak bych si přála a tak utíkám do říše snů. Toto je můj LAYOUTS s názvem SNOVÝ DEN!

Hurá, moře! Pohodička. Dovolená. My! To jsou mé krásné vzpomínky na léto, ale také vystihující samolepicí texty z kolekce LÉTO. Díky nim a fotkám z dovolených se k těmto snovým dnům můžu vždycky vrátit a připomenout si ty letní dny, plné slunce, písku a vody. A proto také tvoříme všechny tyto stránky, že?

Ty mé vzpomínky jsou opět v něžných barvách. Na základ jsem použila bílou čtvrtku 30x30cm, doplněnou o utržený kus béžového papíru. Tento “trhající” styl jsem si velmi oblíbila, zejména na pláže a vrcholky hor. Sekvenci fotek jsem uspořádala za sebou na dolní okraj stránky. Přidala jsem pár ozdob. Vpravo jsem zvolila kruhové výseky z kolekce JARO a vlevo jsem využila ty snové, pohodové, letní nápisy. Nakonec jsem celou plochu stránky doplnila o dokreslená zrnka písku (a to i na fotky). 
                                                                              Použité produkty
close

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáte tak inspiraci k vašemu tvoření, přednostní přístup k novinkám a každý měsíc vylosuji jednoho výherce poukazu v hodnotě 500 Kč. 😉

Napsat komentář