Publikováno Komentáře: 4

MINIALBUM // Řím 2. část

Je čtvrtek a já mám pro vás druhou část minialba Řím. Jestli jste první nestihli, je tady.

Druhý den mamka se ségrou pokračovaly v objevování krás Říma. Samolepky se dny v týdnu lepím moc ráda. Na této dvojstraně jsem také použila vellum, na které jsem napsala, jak funguje fontána, která je pod ním na fotce. Pro větší jemnost jsem použila bílý popisovač. Stejně jako v celém albu, i tady stránky chrání kolečka.

Většinou na každé dvojstraně je nějaká schovávačka nebo odklápěčka s fotkami, aby se mi jich do alba vešlo co nejvíce. Kartonový výsek foťáčku je z kolekce Léto.

Jak jsem již psala v předchozí části, na většinu alba jsem použila materiál z kolekce Ségry – tady je to srdíčková kartička 6×4.

Znovu vellum s popiskem, proč jsou holky pomalované jako hippies.

Poslední den je čekalo koloseum a památky v jeho blízkém okolí. Na Ústa pravdy se mi skvěle hodila kartička ,,zlobidla” – také z kolekce ségry.

Sáhla jsem také po mramorovém papíru z kolekce Léto. Visačky dávám do alb moc ráda, tady jsem ji použila na nadpis ,,koloseum”. A nesměla chybět kolečka.

Fotky nalepené na vellum jsou z obou stran na stejném místě, aby prosvítalo jen to okolo. No a koloseum si samozřejmě zasloužilo fotku většího formátu než 3×4.

Nebojte se do alb vlepovat skládací mapy. Alespoň budete mít vše pohromadě. Jen dejte pozor, ať ji nenalepíte obráceně – jako já 😂

Na poslední stranu jsem si nemohla odpustit oblíbené kolečko ,,nalepeno s láskou”, které je ze samolepek k Mezinárodnímu dni scrapbookingu. Úplně nakonec jsem proděravěla obálku, do které jsem vložila všechny vstupenky, které si holky přivezly. Opatřila jsem ji proužkem, aby se neotevírala a vstupenky z ní nevypadávaly.

Tady už je pro vás připravené video celého alba 😉

Krásný den všem!

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

4 komentáře u „MINIALBUM // Řím 2. část

  1. Boží prostě! Taky e už musím dokopat zase k nějakému mini albu 🙂

  2. Děkuji Ani :-* akorát mně přijde, že čím víc dávám fotek, tím míň zdobím 😀 musím si na to dát pozor 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738