Publikováno Komentáře: 3

INSPIRACE // Sourozenci

Dnes tu máme hosta na blogu! Je to Petra Pětíková, kterou můžeš znát jako účastnici několika VKS soutěží 🙂

……

Když jsem u Barči na eshopu spatřila sourozeneckou kolekci, hned jsem věděla, že jí musím mít.
V tu dobu jsem byla ale teprve v očekávání a navíc náš další přírůstek nás napínal, tak jsem nevěděla po které sáhnout. Musela jsem tedy s nákupem chvíli počkat. Nakonec jsem se dočkala a pořídila si smíšenou verzi.
V této kolekci je pro mě vše, co ke tvoření potřebuji. Od krásných čtvrtek v pastelových barvách, přes kartičky až po spoustu krásných ozdob a samolepek s texty. Takže ke tvoření jsem si navíc vzala jen bílou hladkou čtvrtku a zbytek čtvrtky z mé zásoby.

Už když jsme fotky pořizovali, věděla jsem, že na ně chci tuto kolekci použít. Proto jsem se snažila
děti ladit do neutrálních barev, které budou ke kolekci krásně pasovat. 
První jsem začala velkou stránkou. Je opět jednoduchá a minimalistická, ale já to prostě jinak neumím 🙂  Ze vzorované čtvrtky jsem si uřízla širší pruh, který jsem následně rozřízla na dva šikmé pruhy a přilepila na horní a dolní okraj bílé čtvrtky. Pro oživení jsem nakonec ještě sáhla po odstřižku papíru dekoru dřeva a tyrkysové čtvrtce ze sourozenecké kolekce.

Fotku jsem podlepila tyrkysovou kartičkou se srdíčky, přidala dominantní nápis sourozenci a doladila papírovými výseky větviček a srdíček. Ze štítku se samolepkami jsem vybrala dvě fráze, které jsem podlepila pěnovou 3D páskou a umístila pod nápis. Jelikož jsem měla pocit, že tomu ještě něco chybí, přidala jsem pro oživení ještě pár enamelek.

A protože fotek bylo samozřejmě víc, udělala jsem k velké stránce i jednu kapsovou. Stránka je opravdu hodně jednoduchá, ale vzhledem ke krásnému designu kolekce, jsem neměla potřebu stránku nějak extra zdobit. Jsou tu tedy použity jen kartičky z kolekce sourozenci a epoxy samolepka zlatíčka. Navíc jsem si vytvořila akorát vlaječku s nápisem Velká ségra.

Tak jak se vám tato sourozenecká kolekce líbí? Mně moc! A už se těším, co nového zase Barča vymyslí.

  Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

3 komentáře u „INSPIRACE // Sourozenci

  1. Moc děkuji Peti 🙂 A fotky jsou manželova zásluha 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738