Publikováno 1 komentář

PLÁNOVÁNÍ NA LISTOPAD// Kreativní kalendář + video

Listopad nám klepe na dveře a s deštěm a chladným počasím přichází i nové stránky v našich diářích. Abychom se ale nevěnovali jen jim, pojďme se tentokrát podívat na zoubek klasickým kalendářům. Ty jsou totiž pro naše plánování možná tím nejdůležitějším a také skrývají spoustu kreativních možností.


V dnešním článku si proto ukážeme, jak hravě plánovat do prázdného stolního kalendáře. Já jsem ten svůj objednala tady. 😊A abyste přesně věděli, jak na to, natočila jsem pro vás dokonce video (najdete na konci článku). Tak co, dáte se do dnešního plánování se mnou?


Začala jsem datováním kalendáře, na které jsem použila čísla z mramorového setíku. Mramor je obrovským trendem nejen v plánování, proto jsem si jistá, že vám takový motiv perfektně sedne k dalším papírenským pomůckám i organizérům. K mramorovému potisku se navíc hodí jakákoliv další barva. Takže ať chcete svůj měsíc vyzdobit modře jako já, nebo sáhnete radši po růžové či fialové, stránka bude vždy vypadat skvěle. 🙂 Využít můžete i jinou sadu čísel, popřípadě je do kalendáře vepsat ručně.
Na levé straně je pro nás připravený To do list, což já velmi oceňuji. Jako hlava děravá vítám každý seznam, který si můžu vyplnit. A rámečky na fajfky? Nic vám nepřinese lepší pocit než odškrtnutý úkol. Vyzkoušeno za vás! 🙂 Nad To do list jsem si proto hned nalepila název měsíce a podbarvila ho fixou, aby vynikla jeho plastičnost. Jakmile jsem si takto připravila základ, přešla jsem k samotnému plánování.

Využila jsem množství samolepek s úkoly, protože přesně padnou do rámečků kalendáře. Také mě v listopadu čeká několik oslav, akcí, ale i povinností do školy. Na to všechno jsem v setíku našla samolepky – oslava, nezapomeň, výlet nebo velký úklid. Moc ráda používám i samolepky s ikonkami, protože ty často vydají za tisíc slov. 🙂
Tentokrát jsem se držela světle modré barvy. Sladila jsem do ní veškeré samolepky, fixy i washi pásku, aby stránka působila celistvě. Na skutečně důležitá data jsem se však nebála vzít výraznou červenou.

K úkolům do To Do listu jsem přidala dvě samolepky. Kdo říká, že do seznamů nepatří? Já rozhodně ne. 🙂 Samolepky, zvláště pak s ikonkami, vám pomohou událost či povinnost zvýraznit, proto si na ni vzpomenete vždy, když se do kalendáře podíváte. A zaručeně vám zvednou náladu!


Pokud mě znáte, pak jistě víte, že by to nebylo mé plánování bez obrázků. Jednu drobnou kresbu jsem si nedopustila ani tentokrát a ve videu se dozvíte, jak na ni. 🙂 Prázdná políčka kalendáře si můžete tímto způsobem snadno a rychle vyzdobit. Kalendář tak bude více osobní. A protože na konci listopadu očekávám minimálně 5 cm sněhu, připsala jsem si i citát z písničky: Baby, it’s cold outside!

Na celý proces, jak tento kalendář pod mýma rukama vznikal, můžete mrknout ve videu. Pomůže vám udělat si představu o tom, jak takové plánování probíhá, co k němu potřebujete a jak je to celé vlastně snadné. 🙂 

Doufám, že na klasické kalendáře nezanevřete, a to ani v dnešním světě diářů. Kalendáře mohou jednoduchou představovat variantu plánování pro ty z vás, kteří nevyužijí diář, ale přesto by si rádi nějaké své povinnosti zapsali. A když se navíc může vyzdobit, je to hned dvojitá výhra!


Na závěr už jen slibované video a připomenutí: Plánujte s láskou!
 Budu se na váš těšit u dalšího článku a nezapomeňte mrknout i na díla kolegyň. 🙂

*Nastavte pomocí ozubeného kolečka nejvyšší kvalitu pro maximální požitek 😉
Použité produktyPřidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „PLÁNOVÁNÍ NA LISTOPAD// Kreativní kalendář + video

  1. Krásné! Už bych ten svůj taky měla začít používat 😀

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738