Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Holčičí rande, aneb jak jsme oslavily MDŽ

Zdravím všechny, co jsou taky zavření doma. No, budu upřímná, včera na mě přišel první splín, takže jsem se rozhodla si nalepit vzpomínku na dobu, kdy jsme ještě mohli ven mezi lidi. Volba padla na naše holčičí randíčko s Katy a její Barunkou, kam jsme s Emi vyrazily na MDŽ.

Jako takhle, fotek jsem si vytiskla trošku moc, ale zase snídaně z IF Café nemůže chybět, že jo. Tentokrát jsem tvořila i s Emi, takže volba padla na nejveselejší papír, co od Barči mám. Ale i tak myslím, že to nedopadlo úplně bláznivě.

Instax fotky mě baví a vypadají dobře vždycky. K tomu trošku namíchat všechny kolekce a výsledek se mi moc líbí. A hexagony! Ty jsou láska.

Tak si taky zkuste sednout a zaznamenat si nějakou pěknou vzpomínku. Jako boj proti trudnomyslnosti to funguje. Aneb vyzkoušeno za vás. Tyhle dny nejsou úplně snadné na psychiku, tak se snažte najít chvíli samy pro sebe, holky. A sdílejte svoje výtvory, ať si děláme radost navzájem.

 

 

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Geometrie
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Čmárance
To chci ♥
České samolepky – Podzim
To chci ♥
České samolepky – Rodina
To chci ♥
České samolepky – Květinové boxíky
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Rodina
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Česká abeceda, České papíry, České samolepky, DT Jane, inspirace, Knihomolka, Kolekce Rodina
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *