Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Jarní přání

Začalo jaro a blíží se Velikonoce, tak jsem si střihla jedno jarní přáníčko i na blog Lepikara. Tak pokud máte chvilku a chcete se inspirovat podívejte se na na to co jsem vyrobila já a do komentářů mi pošlete Vaše jarní tvoření. 🙂

 

Jako základ jsem použila pruhovaný papír z kolekce podzim, jak je vidět, dá se použít ale v jakémkoliv ročním období a fantazii se meze nekladou.

 

Vystřihla jsem si tři vajíčka z čistě bílého papíru, a pomocí embosovacího prášku a horkovzdušné pistole jsem je naembosovala, aby měli takový “kropenatý” povrch. Jsou zároveň i lesklé. Na připravený základ(papír) jsem je přilepila 3D oboustrannou lepící páskou.

 

Použila jsem také roztomilé zajíčkové samolepky. A kartonové výseky větviček z kolekce rodina a chipboardový nápis Jaro. A kdyby jste hledali takovéto kartonové výseky tak nyní má Lepikaro i novou kolekci, v které má také spoustu krásných chipboardu.

 

Jako úplnou tečku jsem přidala pár modrých perliček na vajíčka. A přáníčko je hotové.:)

Určitě se také pochlubte Vaším jarním tvořením. A dejte vědět, jak se Vám líbí nová Jarní kolekce od Lepikaro.

 

Krásný den

Káťa – Kreativní holka

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Zajíci
To chci ♥
Kartonové výseky – Rodina
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Podzim (Design A, 6×4)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cardmaking, české kartonové ozdoby, DT Katka, inspirace, Přání, Samolepky
Napsat komentář