Publikováno

SCRAPBOOKING // Challenges

Ahoj,

dneska jsem pro vás vybrala, jak jsem se poprala se stránkou na téma Challenges (výzvy) do jednoho sebepoznávacího projektu 🙂

Když výzva tak se vším všudy! Opustila jsem bezpečné prostředí kapes a pustila se do stránky 6×8 palců, která bude v albu vložena pouze na kroužcích, a tedy může být interaktivní. Už delší dobu tu mám visačkový papír z kolekce Když jsme spolu a nějak se mi pořád nedařilo ty velké visačky někam použít. Až dnes!

Stránku tvoří podkladový oranžový papír, na který jsem nalepila bílý pruh. Použila jsem lepidlo v rolleru a přilepila ho nahoře, dole a na pravé straně (to aby visačky neprojížděli skrz). Pruh jsem potom ozdobila papírovými ozdobami a abecedami. Ozdoby jsou přilepeny pomocí glossy lepidla, které je na tyto malé detaily nejlepší.

Do kapsy jsem schovala tři visačky, dvě s fotkami a jednu s textem. Visačky jsou opět ozdobeny papírovými ozdobami a textovými samolepkami. K této kolekci bylo z čeho vybírat, tak to šlo úplně samo. Dírky na visačkách jsem ozdobila průchodkami (protože mě to s těmi kleštěmi baví), ale úplně stejně by posloužil i černý fix, kterým by se dírka obtáhla. Ještě by to chtělo ozdobit provázkem, ale doma jsem nic použitelného nenašla, tak třeba příště.

Užívejte prázdniny a nezapomeňte sbírat vzpomínky, ať máte co lepit 🙂

Janča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738