Publikováno

HAPPY PLANNER // Radosti týdne

Krásný den Vám přeji,

léto nám pomalu končí … Pro lepší náladu mám pro Vás nový článek, který se bude týkat diáře Happy planner. V minulém článku jsem pro Vás měla inspiraci z letní kolekce, proto tentokrát jsem si pro Vás nachystala kolekci Náš týden. Jedná se konkrétně o 3. týden v lednu 2021.

Pro tento týden jsem použila 9 fotografií. Snažila jsem se mít aspoň z každého dne jednu fotografii, ale ne vždy se mi to podařilo jako např. u pondělí a soboty, ale to nevadí.

Nejdříve začínám tím, že si vezmu PL kartičky v designu A, 3 x 4 palce. Rozhodla jsem pro deset těchto kartiček, které musím zmenšit na velikost rámečku v diáři.  Poté si kartičky hezky rozložím na obě stránky diáře, aby hezky ladily k sobě.

K tomu si musím vytisknou příslušné fotografie za celý týden. Opět je rozmístím po stránkách, když se mi líbí rozložení papírů a fotografií nastává čas na lepení. Nejčastěji lepím pomocí lepící pásky v rolleru (pokud máte roller stačí Vám dokupovat náplň).

 

Poté jsem si vystříhala ze zbytků rámečky, které jsem použila k danému dni v týdnu. Nad rámečky jsem nalepila dny v týdnu plus i číselnou datumovku. Když je i toto  nalepené je čas na zdobení. Použila jsem papírové ozdoby a černou abecedu. Postupně jsem vše rozmístila a opět přilepila rollerem.

To je pro dnešek vše.

Mějte se krásně.

Monča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

MINI abecední samolepky s diakritikou – Základ (černá)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Náš týden (Design D, 3×4)
To chci ♥
STICK IT! Pernamentní lepící páska v rolleru
To chci ♥
Samolepky – Zajíci – Čísla
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Monča