Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOK // jarní nálada

Už na vás taky dýchla jarní nálada? Na mě ano, i když v současné situaci to není úplně ono…

Ale když Barča poprvé představila novou kolekci Jarní nálada, tak jsem se úplně zasnila. Je dokonalá, barvy jemné, hravé, hodí se prostě úplně na všechno. Hned jak se mi dostala na stůl jsem začala plánovat, co s ní. Nějak se stále nemůžu dopracovat k letošnímu albu, tak jsem opět zalovila v minulosti, tentokrát dost hluboko- do jara v roce 2016. A hned jsem si udělala jeden layout a jednu kapsovou stránku. Tak jestli máte chuť, pojďte se podívat, co jsem vytvořila.

Do alba 8,5 x 11″ zpracovávám fotky od narození Emmy do roku 2017, kdy jsem začala dělat velké dvanáctkové album. První stránku jsem udělala v lednu 2019 a zatím mi jich moc nepřibylo. Ale když se mi nechce tvořit aktuální týdny nebo dohánět loňský rest, tak zvolím toto album. Přesně to se stalo i teď, protože jsem si hned vybavila fotky, ke kterým se tato kolekce náramně hodí. Vytiskla jsem si 2 fotky z jednoho jarního výletu a šla na to. Ze čtyř čtvrtek (použila jsem tentokrát rozměr 6×8″) jsem si vystřihla nepravidelné trojúhelníky, které jsem lehce přilepila a pak je všechny prošila na stroji, stejně tak i celou stránku po obvodu. (přiznám, že jsem se trošku natrápila, ale výsledek za to stojí 🙂 )  Pro větší plastičnost jsem okraje barevných papírů naohýbala a na některém místě i natrhla.

Fotky jsem přilepila 3D lepící páskou, aby na podkladu nezanikly, pro nadpis jsem využila papírového výseku (až díky článku od Alči jsem si uvědomila, že jsem si neobjednala velkou abecedu- to musím napravit) a krásné žluté abecedy. Určitě jste zaznamenali nejúžasnější čtvrtku na světě- plnou štítků, takže jsem vzala do rukou nůžky a stříhala… A protože štítků není nikdy dost, nechybí i jako výseky- na jeden jsem doplnila datum.

Nevyhodíme nic. Tady posloužil i malinkatý kousek, doplněný kytičkami, srdíčkem a cluster je na světě. Pro doladění stránky jsem využila kytiček, které jsem rozsypala na jednobarevných čtvrtkách jako na louce.

A protože jsem ještě neměla tvoření dost, tak jsem si slepila ještě kapsovou stránku z jednoho odpoledního focení s kamarádkou. Menší komplikace byla v rozměru kapsiček, takže jsem musela všechny kartičky a fotky lehce seřezávat.

Kartičky s nápisy mi dost usnadnily práci. Jsou krásné, takže není nutné víc přidávat. Hlavní roli hrají papírové výseky a žlutá abeceda.

Na větší fotky jsem přidala jen drobnost- srdíčko a kytičky. K menším fotkám jsem přidala štítky doplněné buď výsekem, nebo textem z abecedy.

Snad jsem vás trošku jarně naladila a dáte se také do zpracování jarních zážitků- určitě i ty letošní za to stojí. Nezapomeňte se pochlubit- třeba na instagramu- použijte #lepikaro.  Mějte se krásně a brzy se zase ozvu.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738