Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Jaro v Happy Planneru (Host na blogu: QueenArt)

Ahojky, někteří mě možná znáte a ti co ne, tak mě poznáte. Barča mi udělila tu výsadu a pozvala si mě na blog jako hosta, abych vám ukázala, jak jsem naložila s novinkou na e-shopu a to kolekcí Jarní nálada. Ta mě uchvátila, především svou paletkou a kytičkami. Tak se pojďte podívat.

Jak jste z fotky zjistili, nedělám klasické PL album, ale spíš takovou osekanou verzi do Big Happy Planneru. Najela jsem na ní až letos a musím říct, že je to dost osvěžující a celkem rychlovka. I přesto,  jsem využila kartičky design A 3×4, vždy si je jen oříznu na požadovanou velikost. Hlavní roli však mají samostatné papíry 6×8 – na e-shopu prodejné už jen samostatně. Tahle velikost je geniální. Dostatečně velká, že si uděláte i dvě kartičky 4×6 a nezbyde vám žádný „odpad“. Zároveň dost malá, abyste neměli dost přebytků, pokud neděláš velké alba.

Papíry jsem samozřejmě nevyužila celé a tak možná vytvořím něco dalšího. Jen bych potřebovala, aby skončila karanténa a já mohla narazit na nějaký rozkvetlý strom. Zatím ji totiž plně dodržujeme a jsme doma, respektive já jedu jen do práce a z práce. Další, co se na stránce vyskytuje, jsou všemožné štítky. Asi jste zaregistrovali ten TOP papír. Je to dle mého názoru právě ten se štítky. O vystříhání si přímo říká! Tudíž jsem stříhala a stříhala, až jsem jich měla dost! A hlavně, i když není celý štítek na stránce, i tak se dá použít, protože většinu štítků stejně stříháme. Ale jestli ho někdo použijete jako podkladový, tak se na to těším, protože si myslím, že i tak by mohl vypadat zajímavě a netradičně. 

Mezi ozdobami najdeš ke kolekci dva archy papírových výseků tady textové a tu obrázkové a arch samolepek. Perfektně ladí s celou kolekcí a dají se využít, i když jaro v albu zrovna nemáš. Takže nemusíš otálet, zda je potřebuješ nebo ne. Potřebuješ! Foťáčků, geotagů, srdíček a kytiček není nikdy dost! Samolepek je více druhů, ale jsou určené spíše do diáře, takže pokud celou dobu čteš a říkáš si, že tohle nevyužiješ, tak tyhle a tyto samolepky určitě ano!

Jako poslední nesmím zmínit abecedy! V kolekci jsou rovnou dvě, ale já sáhla jen po té malé žluté, protože v diáři bych tu velkou šedivou úplně nevyužila, ale stejně nevím, jestli ji nekoupím dodatečně, protože co kdyby nějaké minialbum, hmm?!? A pokud se ti zdá, že na e-shopu je toho přece jen víc, než již zmíněné, tak Bára nezapomněla ani na milovnice kartonových výseků. Ty jsem přešla, protože dát jeden výsek do planneru, tak mi nakyne, jak těsto na loupáky a to si nemůžu dovolit. Ale jestli dojde na to minialbum, kdo ví…:-D. 

Pokud se chceš zeptat, jak jsem udělala journaling na stránce, tak je to jen vytištěné na obyč tiskárně s fotem připomínající psací stroj. Text si dávám vždy to textových polí podle potřebného rozměru. Není to žádná věda, jen to chce párkrát vyzkoušet a pak můžeš tisknout rovnou na kartičku nebo tvrdší papír. 

A jako poslední co chci dnes zmínit je, nezapomeň jakýkoliv svůj nákup u Lepikaro sdílet na Instagramu s hastagem #mujlepikarobalicek a třeba vyhraješ 30% slevu na tvůj další nákup!

Mějte se krásně, užijte si víkend/Velikonoce, tvořte a sdílejte, co jste vyrobili. Loučím se s vámi a třeba opět někdy napočtenou. 

 

Ája alis QueenArt 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Abecední samolepky s diakritikou – Jarní nálada (žlutá)
To chci ♥
Samolepky – Jarní nálada
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Jarní nálada (sada papírů)
To chci ♥
Papírové výseky – Jarní nálada (tvary)
To chci ♥
Papírové výseky – Jarní nálada (texty)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design A, 3×4)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Host, inspirace, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář