Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOK // dokonalé vzpomínky

Zdravím všechny scrapbookové nadšence,

poslední měsíc utekl závratnou rychlostí a jsem zpět se svým příspěvkem. Nějak se mi poslední dobou nedostává volné chvíle a tvoření dost zanedbávám, doufám, že to brzy přejde.

V neděli jsem si tedy uvědomila, že mám mít v úterý článek a nic nalepeno. Prohlídla jsem si uloženou pinterestovou nástěnku, kde jsem hledala inspiraci a měla jsem celkem jasno. Použiji kolekci Jarní nálada- konkrétně čtvrtku s puntíky. Měla jsem chuť na menší formát, proto jsem si vytiskla fotky z roku 2016, které tvořím do alba 8,5 x 11″. Nápad je, materiál a fotky taky, tak jdeme na to.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem otevřela krabici s materiálem a zjistila, že puntíkatou čtvrtku jsem už dávno použila 🙂 Co teď? Chtěla jsem tedy puntíky nahradit kytičkami, ale nebylo to ono, takže jsem od celého konceptu upustila. Vystřihaných kytiček jsem se ale vzdát nechtěla, tak jsem chvilku přesouvala, fotky, kytičky i papír než jsem přišla na rozložení, které se mi líbilo. V prvotním nápadu bylo i šití, tak jsem se ho nevzdala a rovnou jsem přišila i fotky. (abych zamaskovala křivé šití, tak jsem udělala ještě jednu křivou čáru :)- ale to jen mezi námi. Jinak je to samozřejmě záměr…

Doplnila jsem datumovkou na skvělé štítky, přidala nadpis a další stránka z roku 2016 je hotová. (Cíl je mít z roku 2015 a 2016 alespoň jednu stránku/PL z každého měsíce, no zatím to nevzdávám)

Jak jsi na tom s tvořením ty? Pochlub se- třeba na instagramu #lepikaro.

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Abecední samolepky s diakritikou – Jarní nálada (žlutá)
To chci ♥
Samolepky – Jarní nálada
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Kytičky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Štítky
To chci ♥
Kartonové výseky – Jarní nálada – Texty
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Scrapbooking
Napsat komentář