Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Rodina

V pátek jsem naskladnila novou kolekci Rodina a nemohla jsem se dočkat až z ní něco nalepím. Prohlédla jsem si album 2018, kde mám vytištěné všechny fotky, které čekají na nalepení, a našla jsem stránku, na kterou se mi ta kolekce hodila. Já, Lukáš a naše paní pejsková – to je moje rodina.

Na stránku jsem použila kartičky o velikosti 3×4 v designu A – to jsou ty malé na výšku. Na ně jsem nalepila fotky a poté jsem se pustila do zdobení. V poslední době jsem si dost oblíbila kartonové a papírové výseky takže tu nemohly chybět 🙂 V kolekci najdeš také samolepky, tentokrát jsem udělala takový mix druhů. Jelikož mám skluz až hanba, snažím se stránky dělat “frk frk”, nepřemýšlím nad nimi tolik a nalepeno mám za 10 minut – no fakt! Nekecám. Hlavní věc, která mi v tom pomáhá je to, že si na stůl vyndám opravdu jen pár věcí. Vím, co mám na stole a tak se nemusím rozmýšlet a přehrabovat se v policích.

 

 

 

 

 

Použité produkty

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáte tak inspiraci k vašemu tvoření, přednostní přístup k novinkám a každý měsíc vylosuji jednoho výherce poukazu v hodnotě 500 Kč. 😉

Napsat komentář