Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Jaro

Jaro se snad brzo ukáže za dveřmi, proto jsem si pro vás nachystala přání v jarních barvách.

 

Potřebný materiál:

Jako první jsem si ořízla scrapbookový papír na 13 cm, našla jsem si pruhované kartičky na PL, kde jsem si vzala zelenou kartičku, kterou jsem zmenšila na 10 cm, poté jsem si našla další pruhovanou kartičku na PL a rozstříhala jsem ji. Na všechny kartičky a pruhy jsem nalepila 3D pásku. 

 Růžové pruhy jsem nalepila místo bílých pruhů hned vedle zelených. Vznikl mi tak nový papír růžovo-zelený. Ještě jsem použila 2  pruhy z modré kartičky, které jsem odložila a použiji je za chvíli. Dále jsem si vystříhla růžový štítek ze sady Jaro. Na tento štítek jsem nalepila samolepku s láskou. Štítek jsem umístila doprostřed a nad to nalepila odložené modré pruhy. Růžovo-zelené pruhy jsem nalepila na modrý papír a ten jsem nalepila na přáničkový základ. Jako dozdobení jsem použila samolepky květyVnitřek přání nesmí být prázdný, jak mi jednou poradila scrapbooková bohyně, proto jsem nalepila modrý papír s jednou samolepkou.

 

 

Doufám, že se na mě Bára nezlobí, že jsem rozstříhala pruhy kartiček a vás jsem snad inspirovala k jarnímu tvoření.

 

                                         Použité produkty

 

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738