Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Krabička

Kartičky do fotoalba – Sourozenci 
Dnes pro vás mám jednoduchý návod na krabičku, kam schováte drobnosti a je sama o sobě pěkným dárkem. Je to opravdu jednoduché, tak pojďme na to.


Budete potřebovat pouze scrapbookový papír ve formátu 7,5 x 30cm na základ krabičky, 12,5×12,5 cm na šuplík do krabičky a pokud používáte jednostranný papír, tak i dvakrát 7,5 x 7,5 cm. Samozřejmostí je i lepidlo (já použila roller), nachystejte si také kousek stužky a ozdoby dle svých preferencí.


Hlavní pruh narýhujte podle obrázku, tudíž 7,5 cm – 2,5 cm – 7,5 cm – 2,5 cm – 7,5 cm – 2,5 cm.


Šuplík narýhujte po okraji 2,5 cm – nastřihněte a slepte tak, jak vidíte na obrázku. A voilá! Máte šuplík.


Do šuplíku doporučuji si procvaknout dírku děrovačkou a provléknout stužku, aby se dal snadno vytáhnout. Zde také přichází vaše chvíle pokud pracujete s jednostranným papírem – vlepte si na dno šuplíku svůj připravený čtverec 7,5 x 7,5 cm dle libosti. Tento krok není samozřejmě nutný, ale vypadá to podle mě lépe.

 

 
Stejný krok potom udělejte s prvním čtverečkem po otevření, protože pokud používáte jednostranný papír, tak bude stránka bílá. Samozřejmě, že ji můžete libovolně dekorovat, já se na ni nakonec rozhodla nalepit fotku.  
 

 

 

A máte hotovo! Je to opravdu snadný návod, tak doufám, že se do toho někdo pustíte a dáte vědět, jak se vám krabička povedla.

 

 
Použité produkty

 

  • Český scrapbookový papír (12×12) – Tyrkysová

 

 
 
 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář