Publikováno

PROJECT LIFE // První stránky do alba 2021 a moje plány

Krásné páteční poledne a vítám tě u mého prvního letošního článku! No, nebudu lhát, první článek jsem měla mít už minulý týden, ale start do nového roku nebyl tak úspěšný, jak bych si přála 🤦‍♀️😁 Ale inspiraci mám pro tebe dnes a to se počítá! Když jsem přemýšlela, jakou kolekci na dnešní inspiraci použít, padla mi do oka kolekce SLAVÍME!, protože z ní jsem toho ještě nenalepila -> jen tento layout. Než se ale podíváme na mojí inspiraci, povím ti něco o mých plánech s alby na rok 2021 a vlastně i na to letošní album.

Moje “lepící” plány

Album pro rok 2020 jsem už “konečně” dolepila někdy koncem listopadu a zbývá mi tam dopsat zápisky a pak se o obsah podělím na osobním papírovém IG. Když jsem dolepovala posledních pár stránek, tak jsem cítila, že potřebuji nějakou změnu … no jo, ale jakou? Změna podoby? Změna formátu? Ano a ano! A tak jsem se rozhodla, že album pro rok 2021 nalepím do alba o velikosti 6×8 a nebudu jej lepit po týdnech, ale spíše po měsících / událostech a budu střídat hodně layouty a kapsičkové stránky. Abych toho neměla letos málo – dojíždím opět do práce k tomu mám ještě své webové klienty a eshop (a s ním i tolik plánů 😍) … tak jsem si řekla, že chci zkusit zároveň lepit také album pro letošní rok, ale ten budu lepit jako vždy po týdnech do formátu 9×12. Cíle jsou nastavené vysoko a já doufám, že se mi to nějak podaří! 😊 A teď už k inspiraci …

Narozeniny paní pejskové

Naše paní pejsková není jen pes, je to člen naší rodiny a tak se musí o patřičně oslavit narozeniny! Ale oslavu s dalšími pejsky nečekej, zas tolik nemagořím 😁 Každý rok musí být foto číslicí a nebo nápisem. Jako podklad na stránku jsem zvolila klasickou bílou čtvrtku a z té jsem si nařezala formát 6×8 (+- 21×15 cm). Na tu jsem na půlku nalepila papír KONFETY. Z kartiček 6×4 D (to jsou ty velké na výšku) jsem si nastříhala pruhy o šířce zhruba 2 cm a nalepila přes sebe. Kartičky jsou velké 10×15 cm … tak se možná ptáš, jak jsem to udělala, že mám kartičky až ke kraji 🤔 Kouzlo! …. ba ne, použila jsem trik, že jsem si ty pruhy nařezala 2x a v místě, kde jsem věděla, že bude fotka, jsem je napojila. Fotka spoj překryje a nikdo nic nepozná! Tohle je úplně ideální na spotřebování zbytků kartiček nebo papírů. Pomocí 3D samolepících koleček jsem si fotku podlepila, abych dodala stránce trochu efekt. Potom už jsem napila kartonové balónky a papírové nápisy a konfetky. Když jsem se dívala na hotovu stránku, něco mi tam chybělo … čepička! A tak jsem naší milé paní pejskové na hlavu nalepila trošku ostřihnutou narozeninovou čepičku! 😁

Moje odložené narozeniny

Rok 2021 byl jaký byl a tak když máte narozeniny v březnu v době největšího “ouvej” v pandemii, tak narozeniny prostě neslavíte a přesunete na později. Z později se stal červen a oslavili jsme je u švagrové na zahradě s grilovačkou a bylo to strašně super! Dostala jsem můj nejoblíbenější čokoládový dort! Švagrová nás takhle pěkně s Lukášem cvakla a já mám konečně také nějaké “párové” fotky do alba. To je jeden z dalších letošních cílů – více se s Lukášem fotit. Z předchozí stránky mi zbyl kus papíru KONFETY a tak i ten byl základ tady té stránky. Ten jsem napila n bílou čtvrtku a na “sucho” jsem si začala skládat kompozici. Tím na “sucho” myslím bez lepidla, abych mohla ozdoby a fotky přesouvat. To dělám když si nejsem nápadem jistá nebo ještě žádný nápad nemám. Když jsem s kompozicí spokojená, vyfotím si to na mobil a kompozici rozeberu s kládám zase dohromady 😁 Opět jsem použila kartonové a papírové ozdoby a k tomu také visačky na dárky.

Fotek jsem z oslavy měla docela dost a tak jsem připravila ještě i kapsičkovou stránku. Na tu se mi hodily kartičky o velikosti 3×4 D (ty malé na šířku), které jsem po stranách trochu ořízla. Na ozdobení jsem použila také kartonové a papírové ozdoby. Papírovou ozdobu s balónky jsem podlepila 3D samolepícími kolečky. Pod kartonovou ozdobu jsem napila kousek naší “washi” pásky.

A co ty? Máš nějaké lepící cíle na tento rok?

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

3D samolepící pěnové kolečka (117 kusů)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Slavíme! (Design INSTA, 2×2)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Slavíme! (Design D, 3×4)
To chci ♥
Samolepky – Slavíme! – Pásky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Slavíme! – Konfety
To chci ♥
Kartonové výseky – Slavíme!
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Tvary
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Visačky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Bára, inspirace, Jak na PL, Project Life