Publikováno

Happy planner/ nový pokoj

Vítám vás u svého prvního článku na blogu. Ve tvoření se ale ještě stále nacházím v roce loňském. Podle dnešního článku by se mohlo zdát, že již na jeho samém konci. Opak je ale pravdou. Po počátečním nadšení z happy planneru, jsem polevila a mám zaplněný kompletně snad jen leden a únor. Poté se nějaká nalepená stránka sem tam objevuje, ale rest je tedy velký.

Dnes jsem si nalepila padesátý kalendářní týden, ve kterém se nám podařilo dotáhnout do konce přeměnu dceřina pokoje. A protože jsme z ní obě nadšené, tak to muselo být i zdokumentováno.

Vzala jsem si opět k ruce mou oblíbenou kolekci Náš týden- konkrétně šedý a růžový papír a čtvrtku s větvičkami.

Tentokrát jsem se striktně nedržela rámečků v diáři, potřebovala jsem zamaskovat i žluté čtverečky, které mi barevně vůbec neladili. Proto i fotky jsou v různé velikosti a přesahují i pomyslné chlívečky. Držela jsem se jen standardního bočního rámečku, na který jsem si opět na počítači vytiskla journaling. Přestože fotky nepatří ke konkrétnímu dni v týdnu, tak jsem označení dne nalepila- a až teď při psaní textu a procházení fotek jsem si všimla, že bych mohla i samolepkou označit datum- ať do budoucna při prohlížení alba lépe víme, kde se v kalendáři nacházíme.

Kromě samolepek a chipbordů z kolekce jsem tentokrát sáhla i po washi páskách. Mám je moc ráda, líbí se mi, ale neumím je moc používat.

Protože jsem měla již kolekci dost vyzobanou, zabloudila jsem i do samolepek z adventního kalendáře. K fotkám se mi líbily samolepky obličejů a hodily se i samolepky s kytkami, vázami a domečky.

Na tvoření v letošním roce jsem si připravila album 9×12. Uvidíme, zda se mi podaří lepit častěji než v předešlém roku. Ale vzhledem k restům, které mám, ukážu určitě více formátů.

Mějte se nádherně a nůžky do ruky a jděte na tvoření.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Malá kreativní sada na výrobu fotoalba – Náš týden
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Cákance (Šedá)
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Větvičky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Cákance (Růžová)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Petra