Publikováno Komentáře: 3

PROJECT LIFE // Lednová míchanice aneb Každý den je Skvělej den!

Rok 2018 už je v plném proudu a jeho první měsíc máme za sebou. A to znamená nové fotky do alba! Já jsem letos  v našem 12×12 albu udělala jednu velkou změnu, a to v řazení fotek. Nově jedu po týdnech a událostech. Loni to bylo převážně po měsících a událostech, ale zjistila jsem, že mám těch fotek stejně víc než dost na každý týden… Dneska vám ukážu, jak jsme strávili poslední lednový týden. Vyšlo to na jednu kapsovou a jednu velkou stránku.

Jako první vznikla kapsová stránka. Použila jsem klasickou kapsu typu “A” a jako základ kolekci Každý den, protože nejlépe ladila k našemu oblečení. Mám moc ráda tvoření z kolekcí, ale ještě radši je mixuju mezi sebou. A kolik jsem jich tady namíchala? Hned čtyři! Do malých kapes jsem použila kartičky z kolekce. Na úvodní kartičku jsem si abecedou nadepsala slovo týden a do kolečka na kartičce jsem chtěla napsat velkou číslici jako označení týdne. Předepsala jsem si to tužkou, pak obtáhla fixem, kochala se tím, jak se mi to povedlo a…

…já tam napsala místo čtyřky pětku! Chvíli jsem panikařila, protože jsem kartičku nechtěla vyhazovat a do dalšího týdne už bych ji asi nesladila… Ještě že má Barča v obchodě ty papíry ke kolekcím! Vyřízla jsem si béžové kolečko a zakamuflovala to… poznaly jste to?


Do velkých kapes jsem si nařezala kartičky z papírů, a to ze tří kolekcí – Každý den, Jídlo a Sourozenci. A aby toho nebylo málo, zjistila jsem, že k dcerčině čepici úplně perfektně sedne růžová z kolekce Skvělej den, a tak jsem tam přidala ještě malé 2×2 kartičky s hesly. Nápisy se perfektně hodily. Malé kartičky jsem trochu prošila na stroji, přidala nějaký ten popisek abecedou nebo malůvku.

 


A je hotovo. Víc zdobit netřeba.


A pak jsem se vrhla na velkou stránku, která byla na rozdíl od jarnější kapsové stránky ještě zimní. Požadavky na stránku jsem měla tyto: barevně sladit s oblečením i s kapsovou stránkou a dostat tam tu zimní náladu. A tak jsem zase míchala. Tentokrát tři kolekce. Na bílou stránku jsem si rozložila bráchovské kartičky se srdíčky tak, aby na sebe jednotlivá srdíčka navazovala. Fotku jsem pro efekt zasněžené krajiny podložila útržky balicího papíru, ve kterém nám od Barčy chodí krásně zabalené ty papírové “nezbytnosti.” Papíru nesmí přijít ani kousek nazmar!


Stránce jsem udělala rámeček ze skvrnitého papíru, kde jsem zopakovala šití na stroji. Ale pořád mi tam chyběla ta sytě růžová, tak jsem si částečně pod kartičky udělala akvarelové skvrny, které připomínají sněhovou plískanici. Přidala jsem pár stromečků, které jsem zasněžila bílou barvou s 3D efektem a zapekla horkovzdušnou pistolí. A ručně psaný nápis nakonec.


Mimochodem vidíte na fotce Nastěnku nebo Marfušku? 😀


A takhle jsou stránky vedle sebe v albu.

Tak ať se vám kolekce taky míchají jedna radost! 

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Každý den (Design A, 3×4)
Kartičky do fotoalba – Skvělej den (Design INSTA, 2×2)
Abecední samolepky s diakritikou – Šedá
Český scrapbookový papír – Skvrny
Český scrapbookový papír – Jídlo – Pruhy
Český scrapbookový papír – Béžová
Kartičky do fotoalba – Bráchové (Design D, 3×4)
Kartonové výseky – Vánoce – posypka


Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

3 komentáře u „PROJECT LIFE // Lednová míchanice aneb Každý den je Skvělej den!

  1. To jsou nádherné stránky :). Moc se mi líbí šití a použití růžové na velké stránce.

  2. To je asi nějaké začarované období, ten konec ledna 😃

  3. Parádní! A to samé se mi stalo v roce 2016 :DD a přesně jsem spletla týden 4 a 5 😀

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738