Publikováno Komentáře: 5

PRACOVNA // Tvořící svatyně (2. díl)

Na konci září jsem tě nechala nahlédnout do své tvořící svatyně. Nějaký čas uběhl a udělala jsem i pár změn. Na to jak vypadala tvořící část v září se můžeš podívat tady.

Od té doby mi přibylo opravdu hodně věcí a tak bylo potřeba některé věci přeorganizovat. Nově mi v pracovně přibyla zlatá kovová nástěnka MYRHEDEN. V tigeru jsem si koupila LED světýlka a ty jsem na nástěnku namotala. Neměla jsem zatím moc čas přemýšlet o výzdobě, ale abych skryla krabičku s baterkami, dala jsem na nástěnku alespoň velký pohled z Londýna.

Velkou novinkou, je tahle skvělá svítící krabička – lightbox. Objednala jsem si ji na Aliexpressu. Ty písmena ale nebyly úplně super po typografické stránce (neseděly na stejné lince a neseděla ani tloušťka), tak jsem si koupila písmena od Heidi Swapp, která samozřejmě sedí jenom na její produkty a tak jsem si je musela zastřihnout. Teď už jsem spokojená. 🙂

Stav kytek raději nekomentujete, jsem ráda, že alespoň nějak žijí 😀

Další změna je v prvním patře kallaxu. Přibyla druhá plastová krabice GLIS na drobnosti. V tigeru jsem našla dva zlaté kovové košíky. V tom vyšším mám abecedy a různé větší samolepky. Druhé patro zůstalo tak nějak stejné.

V druhém nižším kallaxu zmizela a přibyla alba a alba už mají konečně označení letopočtu. V šuplíčkách změna nenastala. Jen se víc zaplnily 😀

“Pan vozejk” také prošel změnami. První patro stále patří kartičkám, které jsem si konečně pořádně označila a přetřídila. Druhé patro je nyní razítkové. Nějak se to sešlo, že už mám razítek opravdu požehnaně a tak abych pro ně sahala častěji, potřebovala jsem je výš. V posledním patře mám tři krabičky – VKS věci (moje kartičky, samolepky a papírové ozdoby), čisté kartičky (na podlepení nebo na tisk textu) a různé malé samolepky.

Chtěla jsem vozejk vyfotit nějak celkově, ale paní pejsková se rozhodla, že bez ní to nebude stát za to 😀

Tím bych ukončila prohlídku tvořivé části pracovny a ráda bych ti ukázala, jak vypadá sklad eshopu. Sklad dřív vypadal podobně. Jen jsem toho neměla tolik a používala jsem jiné krabičky.

 

Předminulý víkend u mne byla ségra a měly jsme SISTER’S DAY. Tvořící stůl nemám nijak malý, ale pro dvě a ještě s věcmi malý je. Jelikož jsme si s L. koupili nový jídelní stůl, zbyl nám ten starý. Takhle jsme spolu tvořily. Tedy víc ona než já, kdo mne zná, tak pochopí.

Stůl mi po tvoření v pracovně zůstal a to mne přivedlo na myšlenku toho, si ho v pracovně nechat. Možná jsou tři stoly už trochu moc, ale já to opravdu využiji. Na tvořícím si chci občas nechat rozdělaný projekt a do teď jsem kvůli balení objednávek nemohla. Pracovní stůl mám malý a vejde se mi na něj tak akorát počítač.

O víkendu jsem to konečně dotáhla … Tedy alespoň tvořící a skladovou část. Ta pracovní stále čeká na “debordelizaci”.

Policový systém TROFAST (ve kterém mám uložené sešity, cestovní deníky, diáře a plánovače) byl na pravé straně. Trofast mi L. pomohl přesunout na místo pod nástěnku. Nástěnku jsem dala místo plameňáka a plameňáka místo nástěnky. Na trofastu zůstala kytka (která díkybohu stále žije) a plastový organizér na papíry, který používám na balíčky celých kolekcí.

Police zůstaly stejně, jen jsem vyměnila krabičky za větší. V nich mám roztříděné produkty podle kolekcí a nebo podle druhu. Na krabičky jsem si vytiskla štítky, na police přilepila puntíkatou girlandu a doplnila pár drobnostmi. Pod policemi mám od začátku dvě růžové krabice, ve kterých mám velké obálky, různé krabičky a další věci. Na ně jsem teď dala krabici se scrapbookovými papíry.

Do nově vzniklého prázdného koutu jsme s L. přesunuli onen stůl. Na něm mám věci, které potřebuji na balení objednávek a také věci na třídění. Pod stolem jsou krabice s obálkami a malý odkládací stolek, kde je zbytek věcí na třídění. Nad stolem mám nyní nástěnku a na ni mám úžasný jóga plakát od yoga-day.cz

Abych v pracovně měla co nejméně “ošklivých” věcí jako jsou rozložené krabičky, role bublinkové folie, atd, tak jsem zabrala i část naší komory, což L. naštěstí nechal bez komentáře 😀

Tak už jen “debordelizovat” pracovní část a budu nejspokojenější.

Jak se ti líbí sklad? Měla jsi o něm nějakou představu, jak by mohl vypadat? 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

5 komentářů u „PRACOVNA // Tvořící svatyně (2. díl)

  1. To abych začala hledat další stoly koukám :DDDD
    Děvčátka, klidně přijeďte, moc ráda vás uvidím <3

  2. Baru, to je uplny skvost, ta tvoje pracovnoskladovna. Nejvic zeru ten stul, to jednou zaky chciii, az me dite vystehuje z guest roomu. A jsem pro scrap sraz u tebe!!

  3. Baru, mas to krasny, hned bych si u tebe dala taky nejaky craft day 😜😇👍😉😛

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738