Publikováno Komentáře: 4

SCRAPBOOKING // Molly

Původně jsem chtěla vytvořit valentýnské přáníčko pro Martina, ale copak tohle chlap ocení? Neeeeeee. Začala jsem přemýšlet co tedy vymyslet. Šla jsem do své krabičky plné fotek, které ještě nemám zpracované a našla jsem fotku s naším pejskem Molly, kde je ještě „hodné“ štěňátko. 

Zalezla jsem si do své kuchyňské pracovny, vytáhla všechny nutné věci, které potřebuji k tomu, abych začala tvořit scrapbookovou stránku s Molly.

Nejdřív si vyberu papír a postupně přidávám další kartičky, nápisy, atd. Doprava a doleva pokládám papírky, proužky. Pak je zase odkládám a ejhle něco z toho vzniká. Jako první jsem si nalepila fotku pod bílý a modrý papír, tu jsem dala stranou. Teď na řadu přišly proužky a kartičky, které jsem postupně přilepovala. 

V téhle stránce nesmí chybět srdíčka, texty a kartička: „Jsi mé zlato“.

Pořád to nebylo ono, tak jsem si vzala razítko a zvýraznila jsem si kartičky. Jako poslední jsem si dopsala text.

Taky si děláte scrapbookové stránky s domácími mazlíčky?

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

4 komentáře u „SCRAPBOOKING // Molly

  1. Děkuji. Dokonce i Molly to bavilo se fotit 😆 hezky pózovala. Když má člověk big shot může si kartičky vyřezávat jak chce.

  2. Ta úvodní fotka s Molly je TOP 👍 a moc se mi líbí ty kruhové výřezy kartiček 😊

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738