Publikováno Napsat komentář

Můj únor s VKS

Ač je únor krátký na počet dnů, tak v mém tvořivém světě se toho dělo celkem dost a většinou za to mohla Barča a její e-shop (VKS). Začnu maličkostmi a postupně se dostanu k novinkám a jedné výstavě.

Do lednové Project life stránky jsem potřebovala přidat dvě kartičky. Jedna se týkala dělského pokoje a druhá smogu. Jedná se o celkem rozdílné události a i kartičky jsou tedy rozdílné a to z kolekcí Den blbec a Skvělej den. Na první jsem použila i samolepky k diáři. Na druhé kartičce jsem vyřízla heslo a opět ho znovu nalepila na bílou část. Ta kartička patří mezi mé nej. Taky konečně našla uplatnění abeceda, které se mi zatím nikam nehodila, ale tady? Prostě dokonalost.

Teď se přesuneme k novinkám. Nejprve přišly nové odstíny samolepek do diáře a došlo také k rozšíření druhů, kterými si své diáře můžete doplnit a udělat je více osobními. Vybírat se dá z deseti odstínů a v každém je 6 druhů. Barča je má i v sadě, kde je výhodnější cena. Já si do začátku vybrala tyto čtyři barvy. Ano, odstínování mě stále baví.

Jak jsem psala, přibyly nové druhy, ale tím nejlepším novým aršíkem je pro mě ten s čísly. Je parádní, čísla i symboly jsou tu dvakrát – vystačí tedy na spoustu dní, možná i spoustu let ;).

A takto sluší mému diáři.

S další kolekcí kartiček Barča přidala i kartičky do diáře. Naschvál je přidávám sem, protože jsou podle mě tak nějak mezi diářem a PL.

Pak už přišla nová kolekce kartiček na či nejen na Project life – SOUROZENECKÁ (Bráchové, Ségry, Sourozenci). Mohlo by se zdát, že se mě týkat nebude, ale mám přeci svou mladší sestřičku nebo manžela se synem.

No a pak to přišlo. Víkend na konci února a Výstava Kreativity v Dubči. Díky shodě okolností jsem tam mohla s Barčou a Adel být v sobotu i v neděli. Sobota byla plná překvapení. Barča totiž vyrukovala s EPOXY ozdobami. Ze začátku jsem pořádně nevěděla, co si pod tím představit, ale teď už to vím – ZÁVISLOST. Jsou naprosto rozkošné, mají velikost 1Kč, bílý podklad a nejsou tak tvrdé.

Navíc jsou i poměrně tenké, ale vyfotit to, je pro mě skoro nadlidský výkon. Tak snad z toho budete mít aspoň hrubou představu.

Neodolala jsem ani papírům, které Barča také přivezla. Těším se, až je doplním k papírům v barvách kolekce Každý den.

U papírů ještě zůstaneme. Věděla jsem, že Barča má papíry se srdíčky. Papír s malými jsem už měla doma a ta velká mě vůbec nezaujala. Jenže v Dubči jsem je viděla a neodolala jim. Ono se to opět špatně fotí, ale není to pokus o 3D (jak jsem si původně myslela), ale vodovková srdíčka, která malovala sama majitelka :). Takže tento papír je pro mě největším překvapením (protože na EPOXY jsem se těšila a tento papír už předem odepsala).

To byl tedy únor. A co vy, pořídili jste si také nějaké novinky, co říkáte na epoxy a potkali jsme se v Dubči?

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738