Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Ségry


Vždy se snažím kolekce dělat co nejvíc univerzální. Když jsem tvořila sourozenecké kolekce, myslela jsem nejen na to, že album budou tvořit maminky s dětmi, ale že ho dělám také já. Úplně vidím, jak růžová srdíčka použiji na Valentýnský týden. Tentokrát jsem ale udělala scrapbookovou stránku, kde jsem “scrapla” fotku se svou ségrou.

Použila jsem na ni skoro vše z kolekce SÉGRY. Nejvíc jsem se těšila až použiji nové akrylové ozdoby a to konkrétně nápis “ségry“. Kromě nápisu jsem použila také obrysová srdíčka.

Stránku jsem chtěla udělat velmi jednoduše. Chvíli jsem si lámala hlavu nad sestavením, ale nakonec za mne rozhodla řezačka. Uřízla jsem totiž scrapbookový papír moc. Pořekadlo “Dvakrát měř a jednou řež.” se opravdu neříká jen tak … Fotku jsem podložila kartičkami o velikosti 4×4, protože i fotka měla tuto velikost. Moc často datumové razítko nepoužívám, ale slíbila jsem si, že ho začnu používat víc a tady jsem zvolila variantu na “štítku”. Ten jsem si vysekla pomocí raznice. Použila jsem i několik papírových výseků a jednu epoxy samolepku. Nakonec jsem do rohů párkrát kápla krásným zlatým “heidishine” sprejem.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář