Publikováno 1 komentář

DIÁŘ // Leden a únor v Tyrkysovém


Dnes se pochlubím s diářem já! V lednu jsem dolepovala poslední zbytky samolepek do diáře a moc jsem se těšila na nové. Než nové samolepky přišly, vyzkoušela jsem si “tudů” stránku upravit dle sebe ještě jinak … k tomu skvěle posloužily abecední samolepky v růžové a modré barvě a také vlaječky.

Ráda vrstvím samolepky na sebe, hlavně ty růžičkové. Nebo třeba kolečko přes úzkou vlaječku nebo kolečko na samolepku kategorie. Začala jsem také víc míchat barvy samolepek.

Únor už se nesl v duchu nových samolepek. Že únor musí být jenom v zimních barvách? Nemusí! Já sáhla po žluté sadě a krásně na stránce svítí! Na měsíčním přehledu si pomalu zvykám zvýrazňovat pomocí čísel dny, ve kterých se něco děje a na co nesmím zapomenout. Opět jsem se snažila kombinovat barvy.

S novou várkou samolepek zkouším nové možnosti použití. Někdy úkoly lepím pod datum, někdy je o 90° otočím a nalepím na začátek řádku pro daný den. Oblíbila jsem si také samolepky “nezapomeň“. Samolepky nejsou jen do Designových organizérů, ale hodí se vlastně do všech i do bullet jurnalu. Kromě samotných samolepek používám také vystřižené vlastní logo pro vyznačení naskladnění novinek 🙂

Příště už zase snad s videem! 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „DIÁŘ // Leden a únor v Tyrkysovém

  1. Krása 🙂 Už se těším, až budu mít více času si nějaký takový podobný taky vytvořit. V polovině roku to sice bude zvláštní, ale co už 😀 Nějak jsem ten začátek zaspala.
    onepieceoftheworld.wordpress.com

Napsat komentář